fbpx

PLGBC_online: nagrania i materiały

Zachęcamy do zapoznania się z nagraniami z minionych spotkań online oraz prezentacjami udostępnianymi przez prelegentów.

Certyfikat ZIELONY DOM

Począwszy od stycznia w comiesięcznych webinariach spotykamy się online z ekspertami i omawiamy poszczególne obszary zrównoważonego domu/mieszkania. Prezentujemy wiele różnych kontekstów, bezpośrednio przekładających się na zdrowie i samopoczucie, komfort i jakość życia, zwłaszcza, że w budynkach spędzamy około 90% czasu. Porozmawiamy m.in. o akustyce, automatyce w budynkach, LCA i LCC – cyklu życia budynku, o retencji wody, wodzie szarej, energii, termowizji i szczelności, budownictwie drewnianym i prefabrykacji, budowie i recyklingu materiałów.

PLGBC_interview

W ramach projektu PLGBC Interview przedstawiamy szereg spojrzeń i opinii na temat zielonego budownictwa. Zaprosiliśmy przedstawicieli kluczowych firm, kreujących rozwój zrównoważonego budownictwa w Polsce, i zachęciliśmy, aby zdradzili nam swoje przewidywania na temat jego kierunku oraz trendów w sektorze. Cykl ma za zadanie przybliżyć sylwetkę eksperta, a także rzucić nowe spojrzenie na zielone budownictwo i zrównoważony rozwój.

PLGBC_experts

Cykl webinarów poświęconych najważniejszym aspektom zrównoważonego budownictwa. Większość naszego czasu spędzamy w budynkach. Doświadczamy ich przestrzeni, rozwiązań i jakości. W gronie znakomitych ekspertów mówimy o trendach, problemach i możliwościach współpracy w obszarze zielonego budownictwa.

PLGBC_SDG

Projekt „Jak członkowie PLGBC wspierają Cele Zrównoważonego Rozwoju” propaguje aktywność firm i instytucji stowarzyszonych w PLGBC.W ten sposób Stowarzyszenie włączyło swoje działania na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez ONZ w tę ogólnoświatową kampanię.

Kalendarium PLGBC_online

Data
11 maja

Godzina
10:00

Miejsce
Online

Data
11 maja

Godzina
11:00-12:00

Miejsce
Online

Data
14 maja

Godzina
10:00-11:15

Miejsce
ONLINE

Data
27 maja

Godzina
09:00-16:30

Miejsce
ONLINE