• 22 kwietnia 2020

#PLGBCDzieńZiemi_4Nature System Wertykalni

#PLGBCDzieńZiemi_4Nature System Wertykalni

#PLGBCDzieńZiemi_4Nature System Wertykalni 800 719 PLGBC

Materiał Partnera

Jako firma dbająca o środowisko, 4Nature System Wertykalni świadomie kieruje swoimi działaniami w zgodzie z zasadami less waste: dążąc do zmniejszenia ilości odpadów w otoczeniu, ograniczając nadmierny konsumpcjonizm i maksymalnie wykorzystując produkty. Jednym z tych działań, wspaniale wpisującym się w filozofię less-waste, jest subskrypcja na zielone rośliny 4Nature System Wertykalni.

Mając na uwadze dobro środowiska, staramy się, aby nasze produkty były proekologiczne. Propagujemy cyrkularny obieg naszych produktów w ramach abonamentu na zieleń do biura, dzięki czemu znajdujemy nowy dom dla roślin i produktów, a przy okazji ograniczamy produkcję i zużycie zasobów, przyczyniając się do zmniejszenia ilości odpadów. Tworzywo wykorzystywane do wytworzenia modułów na rośliny, otrzymywane jest z recyklingu, dzięki czemu przyczyniamy się do redukcji wytwarzania nowego plastiku.

Stosujemy automatyczne sterowanie i nawadnianie w celu minimalizacji zużycia wody, a wykorzystywane do doświetlania roślin światło asymilacyjne LED pozwala zaoszczędzić energię.
Nasze rozwiązania idealnie wpisują się w założenia zielonej technologii. Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie czystego powietrza, wody i energii, co jest odpowiedzią na narastający problem zmian klimatu, wyczerpywania się zasobów naturalnych i urbanizacji – wyjaśnia 4Nature System Wertykalni.