• 20 lutego 2023

Pracownicy E.ON Polska zapraszają na cykle wideo, w których dzielą się wiedzą

Pracownicy E.ON Polska zapraszają na cykle wideo, w których dzielą się wiedzą

Pracownicy E.ON Polska zapraszają na cykle wideo, w których dzielą się wiedzą 1024 536 PLGBC

Materiał partnera

Pracownicy E.ON Polska zapowiedzieli publikację cykli wideo na platformie LinkedIn, w których podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie elektromobilności, fotowoltaiki i zakupu energii elektrycznej przez deweloperów.

Mariola Pasierowska – koordynatorka sprzedaży w sektorze wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, ekspertka w zakresie e-mobility będzie odpowiadała na najczęstsze pytania o stacje ładowania samochodów elektrycznych. Cykl #NaładujAutoEnergią można śledzić na jej profilu.

Patryk Żółtowski – menedżer, który na co dzień współpracuje z branżą deweloperską, przygotował cykl, który może zainteresować wszystkich właścicieli instalacji fotowoltaicznej lub tych, którzy rozważają jej montaż. Nie wszystko w tym temacie jest oczywiste, dlatego Patryk nazwał swój cykl #WieszŻeToZależy. Zapowiedź cyklu znajdziesz na jego profilu.

Paulina Popiołek – na co dzień doradza deweloperom, jak zapewnić energię elektryczną na place budowy. W cyklu #EnergiaDlaDewelopera opowie o konkretnych aspektach związanych z dostarczaniem i rozliczaniem energii elektrycznej. Zajrzyj na jej profil.

Skip to content