fbpx

Member Tour

Projekt PLGBC Member Tour to cykl całodziennych spotkań z naszymi Członkami w siedzibach ich firm. Przyglądamy się codziennej pracy i zadaniom, obserwujemy elementy kultury organizacyjnej, doświadczamy atmosfery. Poznajemy bliżej społeczność zrównoważonego budownictwa i jej najciekawsze inicjatywy. Uczymy się.

To nowa forma zaprezentowania działalności naszych Członków, rodzaj Drzwi Otwartych. Dzięki transmisji live, możemy znaleźć się na drugim końcu Polski i być gościem w danej firmie.

Chcemy pokazać, że zielone budownictwo oraz zrównoważony rozwój są już koniecznością, standardem powszechnie obowiązującym. Projekt pozwala również poznać firmy i instytucje z zupełnie innej strony. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty funkcjonowania organizacji. Jest to garść dobrych praktyk i sprawdzonych rozwiązań, które z pewnością znajdą zastosowanie na wielu płaszczyznach. To także motywacja do wprowadzania zmian, usprawnień oraz wyznaczania nowych ścieżek w branży zielonego budownictwa, może także w Twojej firmie.

Więcej Informacji:
Magdalena Wojtas
e-mail: mwojtas@plgbc.org.pl
tel.: +48 537 445 958