PLGBC Green Building Summit (dawniej PLGBC Green Building Symposium)

To największe i najbardziej wpływowe wydarzenie branży zrównoważonego budownictwa w Polsce, o zasięgu międzynarodowym, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC cyklicznie od 2009 roku. PLGBC Green Building Summit (wcześniej PLGBC Green Building Symposium) jest symbolem zielonego postępu w polskiej branży nieruchomości oraz najlepszą platformą wymiany pomysłów, współpracy, partnerstwa i nowych informacji. Stanowi przegląd najważniejszych i aktualnych zagadnień green building.

Summit jest wydarzeniem całodziennym, organizowanym w oparciu o idee zrównoważonego rozwoju. Ma formę prelekcji, prezentacji indywidualnych (case studies), paneli dyskusyjnych, game changers, w oddzielnych sesjach tematycznych. Przygotowywane są także dodatkowe, angażujące aktywności. Dzielimy się najlepszymi praktykami i inspiracjami, uczymy się i doskonalimy. Do współpracy zapraszamy uznanych ekspertów z kraju i zagranicy.

Podsumowaniem wydarzenia jest wręczenie nagród dla najlepszych zielonych budynków i projektów w konkursie PLGBC Green Building Awards

PLGBC Green Building Summit (wcześniej PLGBC Green Building Symposium), który co roku przyciąga blisko 400 uczestników, organizowany jest w Warszawie, w najciekawszych zrównoważonych przestrzeniach.

Poniżej linki do relacji z wydarzeń z ostatnich kilku lat:

Więcej Informacji:
Monika Kmera
Marketing Manager
e-mail: mkmera@plgbc.org.pl
tel.: +48 600 025 968

Skip to content