fbpx

PLGBC Green Building Symposium

To największe i najbardziej wpływowe wydarzenie branży zrównoważonego budownictwa w Polsce, o zasięgu międzynarodowym, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC cyklicznie od 2009 roku. PLGBC Green Building Symposium jest symbolem zielonego postępu w polskiej branży nieruchomości oraz najlepszą platformą wymiany pomysłów, współpracy, partnerstwa i nowych informacji. Stanowi przegląd najważniejszych i aktualnych zagadnień green building.

Sympozjum jest wydarzeniem całodziennym, organizowanym w oparciu o idee zrównoważonego rozwoju. Ma formę prelekcji, prezentacji indywidualnych (case studies), paneli dyskusyjnych, game changers, w oddzielnych sesjach tematycznych. Przygotowywane są także dodatkowe, angażujące aktywności. Dzielimy się najlepszymi praktykami i inspiracjami, uczymy się i doskonalimy. Do współpracy zapraszamy uznanych ekspertów z kraju i zagranicy.

Podsumowaniem wydarzenia jest wręczenie nagród dla najlepszych zielonych budynków i projektów w konkursie PLGBC Green Building Awards

Sympozjum, które co roku przyciąga blisko 400 uczestników, organizowane jest w Warszawie, w najciekawszych zrównoważonych przestrzeniach.

Więcej: symposium.plgbc.org.pl

Poniżej linki do archiwalnych stron sympozjum z ostatnich kilku lat

Więcej Informacji:
Monika Kmera
Marketing Manager
e-mail: mkmera@plgbc.org.pl
tel.: +48 600 025 968