• 3 grudnia 2021

Prologis dla rowerzystów – we wrocławskich parkach zainstalowano stacje napraw jednośladów

Prologis dla rowerzystów – we wrocławskich parkach zainstalowano stacje napraw jednośladów

Prologis dla rowerzystów – we wrocławskich parkach zainstalowano stacje napraw jednośladów 820 616 PLGBC

Materiał partnera

Coraz więcej pracowników przyjeżdża do parków Prologis rowerami. Mogą je bezpiecznie przechowywać pod zadaszonymi wiatami, które wyposażane są teraz w dodatkowy sprzęt – stacje do niezbędnych napraw i konserwacji jednośladów. Pierwsze miejsca obsługi stanęły już we wrocławskich parkach.

Prologis w swoich parkach stawia na promowanie niskoemisyjnego transportu – dba o łatwo dostępny transport publiczny, tam gdzie to tylko możliwe zapewnia przystanki komunikacji miejskiej bezpośrednio na terenie parku, instaluje stacje ładowania pojazdów elektrycznych i buduje bezpieczne wiaty dla rowerów – dzięki tym wszystkim rozwiązaniom podróż do pracy jest łatwiejsza i bardziej ekologiczna.

Ponieważ do parków przybywa coraz więcej rowerzystów, Prologis zapewnia im kolejne wiaty rowerowe – łącznie w każdym parku ma kilkadziesiąt zadaszonych miejsc do przechowywania rowerów. Teraz uzupełniane są o dodatkowy sprzęt – stacje do niezbędnych napraw i konserwacji jednośladów. Pierwsze cztery stanęły we wrocławskich parkach. Rowerzyści z Prologis Park Wrocław, Prologis Park Wrocław III oraz Prologis Park Wrocław V już mogą cieszyć się dodatkowym miejscem obsługi i naprawy sprzętu.

Parki Prologis to znacznie więcej niż magazyny w strategicznych lokalizacjach. To też miejsce pracy tysięcy osób, więc zależy nam, żeby były to obiekty maksymalnie komfortowe. Dlatego intensywnie rozwijamy PARKlife™ – chcemy, aby były miejscem przyjaznym dla pracowników – pełnym zieleni, z dobrym dojazdem i wieloma dodatkowymi udogodnieniami – od wiat na rowery, przez plenerowe biblioteczki po miejsca do grillowania i wypoczynku. Nawet jeśli w budownictwie przemysłowym to szczegóły, to w efekcie dają różnicę pozytywnie ocenianą przez naszych klientów – podkreśla Marcin Czerniewski, Project Manager Prologis odpowiedzialny za region Górnego Śląska.

Skip to content