• 3 lutego 2023

Reynaers Act – raport zrównoważonego rozwoju

Reynaers Act – raport zrównoważonego rozwoju

Reynaers Act – raport zrównoważonego rozwoju 714 756 PLGBC

Materiał partnera

Każdy sektor biznesu oraz jednostki indywidualne mają do odegrania bardzo ważną rolę w rozwiązaniu problemów klimatycznych i środowiskowych współczesnego świata. Odpowiedzią na te globalne wyzwania jest publikacja nowej strategii zrównoważonego rozwoju Reynaers, pod nazwą Reynaes Act.

Czym jest Reynaers Act?

Strategią, która pozwoli na dokonanie zauważalnych zmian wpływu na środowisko poprzez sposób działania firmy. Głównym celem jest obniżenie emisji CO2 spółki o 55% do 2030 roku. Działania, jakie się w związku z tym podejmuje, są bardzo zróżnicowane, np. zdobywanie certyfikatów dla produktów (Passive House, MINERGIE®) czy tworzenie produktów o efektywnym procesie życia, co oznacza łatwy demontaż, efektywne ponowne użycie i optymalny recykling.

We wszystkich działaniach firma pamięta o swoim najważniejszym zasobie – pracownikach. Spółka oferuje szeroki wybór szkoleń, które pomogą zdobyć potrzebne umiejętności z różnych zakresów, tj. sesje techniczne montażu czy konserwacji produktów, ale również kursy językowe czy warsztaty z inteligencji emocjonalnej. W ten sposób dokonuje się zmian w Reynaers, podnosząc jakość życia wszystkich współpracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z Reynaers Act: https://issuu.com/reynaersaluminium/docs/reynaers_duurzaamheidsrapport_a4_revised

Skip to content