• 9 maja 2020

Reynaers Aluminium Głównym Partnerem konkursu Życie w Architekturze

Reynaers Aluminium Głównym Partnerem konkursu Życie w Architekturze

Reynaers Aluminium Głównym Partnerem konkursu Życie w Architekturze 480 600 PLGBC

Materiał Partnera

To 9. edycja konkursu, organizowanego przez miesięcznik Architektura-Murator od 1995 roku. Architekci i inwestorzy do 2 czerwca mogą zgłaszać do konkursu obiekty zrealizowane w latach 2015-2019. Życie w Architekturze to konkurs, w którym składające się z architektów jury wyłania najlepsze polskie realizacje, zgodnie z koncepcją, że architektura ma decydujący wpływ na jakość naszej codziennej egzystencji. Życie w Architekturze cieszy się uznaniem środowiska architektonicznego, międzynarodowych organizacji architektonicznych, a także władz samorządowych i państwowych.

Konkurs i misja Reynaers Aluminium

Idea konkursu jest spójna z misją Reynaers Aluminium – celem jest podnoszenie wartości użytkowej budynków oraz poprawa warunków pracy i życia w ich wnętrzu dla ludzi na całym świecie. Producent realizuje ten cel wspólnie z partnerami, dostarczając innowacyjne i trwałe rozwiązania w oparciu o systemy aluminiowe, przeznaczone do zastosowania na elewacjach i we wnętrzach budynków.

9. edycja konkursu i nowe kategorie

Do tej pory odbyło się 8 edycji konkursu, w których o nagrody rywalizowało ponad 3 tysiące realizacji. Zgłoszenia można składać w 7 kategoriach, z czego dwie ostatnie wprowadzono po raz pierwszy w tegorocznej edycji:

  • Najlepszy budynek użyteczności publicznej
  • Najlepszy budynek wielorodzinny
  • Najlepszy budynek jednorodzinny
  • Najlepsza przestrzeń publiczna
  • Najlepszy obiekt komercyjny
  • Najlepszy obiekt budowany dla klimatu
  • Najlepszy obiekt odpowiedzialny społecznie

Współpraca jest najważniejsza

Współpraca z architektami jest w DNA firmy od zawsze, jest ważną częścią działalności. Zespół ekspertów wspiera architektów, inwestorów, producentów i wykonawców na etapie projektowania i budowy. Reynaers Aluminium jest dumny z tego, że tak wiele budynków w Warszawie i całej Polsce powstało z wykorzystaniem ich systemów aluminiowych.

Organizator czeka na zgłoszenia do 2 czerwca 2020 roku. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na listopad tego roku.

Więcej na stronie konkursu Życie w Architekturze