• 17 marca 2021

Router Helvar Imagine 950 nominowany do nagrody [d]arc awards w setne urodziny marki

Router Helvar Imagine 950 nominowany do nagrody [d]arc awards w setne urodziny marki

Router Helvar Imagine 950 nominowany do nagrody [d]arc awards w setne urodziny marki 1024 819 PLGBC

Materiał partnera

Router Helvar Imagine 950 otrzymał nominację do nagrody [d]arc awards w kategorii: KIT-Technology.

[d]arc awards to wyjątkowa koncepcja bazująca na reputacji magazynów arc i darc, najbardziej poczytnych i szanowanych publikacji na świecie poświęconych projektowaniu oświetlenia. Głosowanie zarezerwowane jest dla projektantów oświetlenia, projektantów wnętrz oraz architektów. Głosowanie trwa do 26 marca. Jury ogłosi wyniki podczas gali rozdania nagród w czwartek, 29 kwietnia 2021 roku.

Poznaj najnowsze rozwiązanie Helvar: http://helvar.pl/imagine/

W tym roku marka Helvar obchodzi setne urodziny. Z tej okazji centrala przygotowała wirtualne wydarzenie „Discovering Brighter Spaces”, do którego zaproszono troje wyśmienitych prelegentów:

  • Dr. Ayeshę Khannę – współzałożycielkę i dyrektor generalną ADDO AI, firmy i inkubatora zajmującego się rozwiązaniami sztucznej inteligencji. Doradza rządom oraz korporacjom w zakresie sztucznej inteligencji, inteligentnych miast oraz fintech.
  • Alana Jacksona – eksperta w temacie inteligentnego oświetlenia i ewolucji inteligentnych budynków. Pracuje w firmie Helvar od 29 lat. Obecnie to Chief Evangelist Helvar oraz główny prelegent marki.
  • Jamesa Hewitta – naukowca. Zajmuje się zagadnieniem „human performance”.

Wszystkie wystąpienia są dostępne na dedykowanej stronie: https://helvar.com/100years/

Skip to content