Z początkiem czerwca WSP rozpoczęło akcję rowerową. Zachęca pracowników do jazdy na rowerze do pracy. W ten sposób dba o zdrowie, dobre samopoczucie i świeże powietrze w Warszawie.

Akcja potrwa trzy miesiące (czerwiec, lipiec, sierpień) i ma na celu zachęcenie jak największej liczby osób do jazdy na rowerze do pracy i nie tylko. Liczba kilometrów nie jest głównym kryterium, liczy się regularność, dlatego każdy ma taką samą szansę na wygraną każdego miesiąca. Najważniejsza jest zabawa, dobre samopoczucie i dbałość o zdrowie i środowisko.

Czy wiesz, że nawet mała aktywność fizyczna poprawia zdrowie i samopoczucie, prowadząc do zwiększenia efektywności w pracy. Rower należy do najprostszych i bezpiecznych form aktywności fizycznej dla każdego. Jeżdżąc regularnie rowerem do pracy możesz zaoszczędzić ponad 40 kg CO2 miesięcznie – to tyle, ile potrzeba do produkcji 120 kg ziemniaków lub do pokonania samolotem połowy trasy między Warszawą a Malmö w Szwecji!

WSP dba o środowisko i zdrowie, dlatego do akcji przystąpiło już 17 osób, a niektórzy pokonują aż 20 km w jedną stronę! 🙂

Podobne informacje