• 8 marca 2022

SMAY wdraża nowe logo i zapowiada termin otwarcia nowej fabryki

SMAY wdraża nowe logo i zapowiada termin otwarcia nowej fabryki

SMAY wdraża nowe logo i zapowiada termin otwarcia nowej fabryki 579 398 PLGBC

Materiał partnera

Na początku marca firma SMAY wprowadziła nowe logo oraz identyfikację wizualną. Zmiana powiązana jest z otwarciem nowej siedziby i zakładu produkcyjnego w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej w Podłężu pod Krakowem, które zaplanowane zostało na maj 2022 r.

– W ostatnich latach nasz rozwój jest wykładniczy, a do utrzymania takiego tempa wzrostu potrzebowaliśmy nowego i znacznie większego miejsca. Wierzymy, że tylko będąc odważnymi i godnymi zaufania, ale także prowadzącymi etyczne i ekologiczne działania, możemy być dla Was pewnymi partnerami w biznesie. Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje nam dobitnie, że szybka adaptacja do zmian i niekończąca się ewolucja firmy są nieuniknione – mówi Marzena Maj, członek zarządu firmy. – Nasza wizja przedsiębiorstwa przyszłości opiera się na wiedzy eksperckiej z zakresu wentylacji, zamiłowaniu do architektury i technologii, ale także na dbałości o komfort i – przede wszystkim – o bezpieczeństwo ludzi w budynkach.

Nowe logo i identyfikację zaprojektował Oskar Podolski, wraz z 247®STUDIO z Gdyni. Przyjęty wizerunek jest oszczędny, a zarazem bardzo wyrazisty, odpowiadający potrzebom budowania marki z branży nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych, technologii i budownictwa.

Misją firmy jest dbanie o bezpieczeństwo ludzi w budynkach dzięki nowoczesnym systemom wentylacyjnym. Firma SMAY działa w obszarze nowych technologii i budownictwa, architektury i funkcjonalności budynków. Jest obecna na 25 rynkach. Z jej usług i produktów skorzystało kilkadziesiąt tysięcy klientów na całym świecie, a urządzenia zostały zainstalowane w najnowocześniejszych obiektach. Firma posiada patenty i międzynarodowe certyfikaty oraz szerokie portfolio produktów. Dział wsparcia projektowego udziela porad z zakresu dostosowania systemów SMAY do wszelkiego rodzaju obiektów i stosowania dobrych praktyk oraz pewnych rozwiązań.

Nowa siedziba SMAY to nowoczesny zakład produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 18 500 mkw., wraz z laboratorium badawczo-rozwojowym oraz 4 kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni 4 500 mkw. oraz budynek socjalny o pow. 1 850 mkw. Całkowita powierzchnia zabudowy wyniesie ponad 21, 4 tys. mkw. Nowy zakład produkcyjny firmy będzie wykorzystywał najnowsze rozwiązania technologiczne, zgodne z ideą Przemysłu 4.0. W nowej siedzibie zaimplementowane zostaną również nowoczesne rozwiązania techniczne wspierające komfort i zdrowie pracowników, a także gości. Odpowiednią jakość powietrza zapewni nowoczesna wentylacja, w tym iFlow, czyli ekologiczny system wentylacji dostosowujący się do zmiennych potrzeb użytkowników i zajętości pomieszczeń, a także fotowoltaika i inne energooszczędne rozwiązania, które wspierają niską emisję budynku.

Skip to content