• 13 grudnia 2020

Spółki Sweco łączą siły – firma będzie miała najbardziej kompleksową ofertę na rynku

Spółki Sweco łączą siły – firma będzie miała najbardziej kompleksową ofertę na rynku

Spółki Sweco łączą siły – firma będzie miała najbardziej kompleksową ofertę na rynku 770 380 PLGBC

Materiał Partnera

Sweco Consulting łączy się ze Sweco Engineering i od 4 stycznia 2021 roku działać będzie pod nazwą Sweco Polska sp. z o.o.

Połączenie obu spółek jest bez wątpienia milowym krokiem w rozwoju naszej działalności w Polsce. Pod względem świadczonych usług, doskonale się uzupełniamy, dzięki czemu będziemy mogli zaoferować naszym klientom najbardziej kompleksową ofertę na rynku – mówi Maciej Chrzanowski, Prezes Sweco Consulting i Sweco Engineering.

Połączenie obu firm w żaden sposób nie wpłynie na zasady dotychczasowej współpracy. Za wszystkie realizowane projekty w dalszym ciągu odpowiadać będę te same osoby, co do tej pory. Umowy zawarte zarówno z klientami, jak i partnerami biznesowymi, pozostają w mocy dokładnie na takich samych zasadach jak wcześniej.

Sweco w Polsce od lat skupia swoją działalność na trzech głównych działalnościach: konsultingu, projektowaniu i nadzorach. Samo połączenie nie spowoduje powstania nowych usług, jednak te oferowane obecnie staną się jeszcze bardziej kompleksowe.

Sweco Polska zatrudniać będzie około 450 osób w 11 biurach regionalnych na terenie całego kraju. Siedziba główna, tak jak do tej pory, znajdować się będzie w Poznaniu.

Więcej informacji

Skip to content