• 15 marca 2023

Święto kobiet branży nieruchomości w inspiracyjnym wydaniu: Top Woman Experience – Kobieta Przyszłości

Święto kobiet branży nieruchomości w inspiracyjnym wydaniu: Top Woman Experience – Kobieta Przyszłości

Święto kobiet branży nieruchomości w inspiracyjnym wydaniu: Top Woman Experience – Kobieta Przyszłości 1024 679 PLGBC

7 marca z okazji Dnia Kobiet odbyła się konferencja pt. Top Woman Experience – Kobieta Przyszłości. Wydarzenie miało miejsce w warszawskim Airport Hotel Okęcie i zebrało blisko 500 gości.

Podczas konferencji uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w inspirujących prelekcjach, panelu dyskusyjnym dotyczącym futurystycznej wizji zawodowej przyszłości „Jak podążać za zmianą i skorzystać z szans i możliwości rozwoju” oraz warsztatach z networkingu, jogi w biurze i jogi śmiechu.

– Zaczęliśmy lekko futurystyczną wizją przyszłości, żeby później odpowiedzieć sobie na pytanie, czego, będąc człowiekiem 2.0, możemy nauczyć się od tybetańskich mnichów, by następnie przejść do tematów dotyczących własnego rozwoju zawodowego oraz pracy nad sobą – mówi Krystyna Swojak, organizatorka konferencji Top Woman Experience.

W czasie wydarzenia uczestniczki miały też możliwość poznania metody pracy z umysłem, wspierającej na drodze do sukcesu. Nauczyły się szybkiego rozluźniania poprzez odpowiednie oddychanie oraz poprzez jogę śmiechu.

– Dziś już wiemy, że wydarzenie było strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o potrzeby wsparcia kobiet w biznesie i wiemy, że w późniejszym czasie udział w wydarzeniu na pewno przełoży się na lepsze efekty biznesowe uczestniczek – mówi Krystyna Swojak, Managing Director Top Woman in Real Estate.

Prelekcje, dyskusję i warsztaty poprowadzili: Adrianna Klimczak, Aldona Bochen, Aleksandra Przegalińska, Anna Paczek, Artur Ostrowski, Artur Sójka, Bartosz Dobrowolski, Daria Mohammed, Elżbieta Dąbrowska, Joanna Chmura, Jolanta Nowakowska-Zimoch, Katarzyna Liszczyk, Magda Linke-Koszek, Małgorzata Gniech, Marta Barcińska, Martyna Zastawna, Nina Ambroziak, Urszula Sankowska, Wioletta Klimczak.

W czasie wydarzenia odbyła się również premiera książki „Jak zostać Top Woman”, w której znajdziemy inspirujące i opowiedziane z pasją historie wyjątkowych kobiet i opis ich drogi do sukcesu. Bohaterki książki składały na niej autografy, a uczestnicy mogli ją zakupić, zaś dochody z jej sprzedaży trafiły na rzecz Stowarzyszenia TOP WOMAN for women.

– Jesteśmy pewne, że lektura książki dostarczy cennych inspiracji i doda wiatru w skrzydła kobietom z branży nieruchomości – mówi Wioletta Fabrycka, redaktorka książki „Jak zostać Top Woman”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji. Liczymy, że wydarzenie było dla Was inspirujące i nawiązaliście cenne relacje biznesowe. Dziękujemy również Partnerom, bez których organizacja wydarzenia na tak wysokim poziomie nie byłaby możliwa.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest Organizacją Wspierającą konkurs Top Woman in Real Estate.

Skip to content