• 12 sierpnia 2020

Trzy nowe kontrakty Horizone Studio w czasach epidemii COVID

Trzy nowe kontrakty Horizone Studio w czasach epidemii COVID

Trzy nowe kontrakty Horizone Studio w czasach epidemii COVID 1024 573 PLGBC

Materiał Partnera

Jak wiadomo ostatnie kilka miesięcy to szczególny czas w życiu wszystkich firm. Stan epidemii wymagał także w Horzone Studio wdrożenia systemów, które pozwoliły firmie na sprawne i bezpieczne funkcjonowanie.

Choć niektóre procesy spowolniły, to jednocześnie są też dobre wieści. Od marca 2020 Horizone Studio podpisało trzy nowe umowy na prace projektowe.

Dla firmy NOKTURN studio rozpoczęło projektowanie dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych w rejonie ul. Rydlówka w Krakowie. Dla DZMT w dzielnicy Krowodrza w Krakowie wykonuje ambitny projekt nietypowego budynku mieszkalno-usługowego. Natomiast w Łodzi, dla EPOL ESTATE tworzy koncepcję zabudowy części kwartału w centrum miasta, co wkrótce pozwoli na rozpoczęcie prac nad projektem budowlanym.

Jednocześnie w Horizone Studio trwają prace nad innymi projektami:
– po uzyskaniu decyzji WZ rozpoczęły się prace nad projektem budowlanym 14 budynków mieszkalnych osiedla ATAL w Łodzi,
– w Brześciu na Białorusi studio nadzoruje prace nad projektem budowlanym głównej siedziby firmy EPOL SOFT, która powstaje według koncepcji Horizone Studio,
– dla austriackiej firmy SCHACHERMAYER od ponad 1,5 roku pracownia sprawuje usługę doradczą oraz nadzoru jakościowego nad projektem i budową siedziby firmy w Polsce,
– zaś projekt dzielnicy SILO w Jaworznie, której inwestorem jest St. Paul’s Developments, zbliża się do końca certyfikacji BREEAM Communities – będąc pierwszym projektem mieszkaniowym w Europie Środkowo-Wschodniej poddanym ekologicznej certyfikacji Communities, według międzynarodowego systemu BREEAM.