• 10 maja 2023

Weź udział w najważniejszym wydarzeniu sezonu! Zaproszenie na Galę Top Woman in Real Estate 2023

Weź udział w najważniejszym wydarzeniu sezonu! Zaproszenie na Galę Top Woman in Real Estate 2023

Weź udział w najważniejszym wydarzeniu sezonu! Zaproszenie na Galę Top Woman in Real Estate 2023 940 500 PLGBC

Zapraszamy do rejestracji na galę rozstrzygającą VI edycję konkursu Woman in Real Estate. Spośród prawie 150 zgłoszeń Jury wyłoniło Finalistki tegorocznej edycji plebiscytu, a Laureatki poszczególnych kategorii poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 15 czerwca w Fortecy Kręglickich w Warszawie. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest Organizacją Wspierającą konkurs.

Top Woman in Real Estate to konkurs dedykowany paniom aktywnie działającym w branży nieruchomości i budownictwa. W tegorocznej edycji uczestniczki wystartowały w 17 kategoriach, w tym czterech kategoriach specjalnych, które wyłonią najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firmę wspierającą kobiety, Personality of the Year oraz niezależną kategorię „People’s choice”.

Gala Top Woman in Real Estate 2023

Gala Top Woman in Real Estate 2023 jest zwieńczeniem VI edycji konkursu dla kobiet z branży nieruchomości, budownictwa i branż pokrewnych. Podczas gali wręczone zostaną nagrody dla laureatek w poszczególnych kategoriach. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca w Fortecy Kręglickich w Warszawie.

Jest to jedyne takie wydarzenie w branży nieruchomości i budownictwa w Polsce promujące panie osiągające sukcesy w swojej dziedzinie. Gala Top Woman jest znakomitym miejscem na spotkanie lub imprezę integracyjną dla zespołu lub firmy. To cenne wydarzenie, gdzie w jednym miejscu spotkasz najważniejsze osoby w branży nieruchomości.

Gwarantujemy:

  • Obecność najważniejszych osób w branży
  • Przepyszne menu przygotowane specjalnie na tę okazję
  • Open bar (wino, drinki, napoje wysokoprocentowe)
  • Atrakcje wieczoru – więcej informacji wkrótce
  • Parkiet oraz muzykę do tańca

Zachęcamy do zakupu biletów i wspierania swoich Top Woman podczas wydarzenia. Więcej informacji oraz rejestracja dostępne są tutaj: https://app.evenea.pl/event/galatopwoman2023/

Głosowanie w kategorii People’s Choice – Online Voting

W ramach kategorii People’s choice – Online Voting odbywa się SMS-owe głosowanie, w którym spośród wszystkich finalistek konkursu, internauci wybiorą najpopularniejszą kobietę branży nieruchomości 2023. Szansę na dodatkowy tytuł i statuetkę ma każda z pań, która zakwalifikowała się do finału.

Aby oddać głos, należy wysłać wiadomość SMS o treści “TOP.numer_kandydatki” (np. TOP.55) pod numer +48 799 448 268. Z jednego numeru telefonu głosować można tylko jeden raz na wybraną kandydatkę, zagłosować można na maksymalnie trzy kandydatki. Kolejne SMS-y nie będą brane pod uwagę. Koszt wysłania wiadomości zgodny z taryfą operatora.

Głosowanie potrwa do godziny 23:59, 15 maja 2023 roku.

Kryteria oceny kandydatek to m.in.: rozpoznawalność w branży nieruchomości, propagowanie idei biznesu opartego o szacunek i równe szanse dla wszystkich pracowników, wybitne osiągnięcia zawodowe oraz podejmowanie nowych wyzwań.

Więcej informacji na temat głosowania znajduje się tutaj: https://www.topwoman.pl/glosowanie-2023/

Serdecznie gratulujemy wszystkim paniom, które zakwalifikowały się do finału oraz zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu w kategorii People’s choice – Online Voting.

Partnerami VI edycji konkursu dotychczas zostali: NHOOD, TPA Poland, CPI Property Group, Kajima, Grupa Capital Park, Agis Facility Management Group, CFE Poland, PZN Facility Management, Sodexo, METRO PROPERTIES

Nadzór nad konkursem: Osborne Clarke

Organizacje wspierające: Stowarzyszenie TOP WOMAN for women, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC, Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych, Polska Rada Facility Management – PRFM, Polska Rada Centrów Handlowych

Skip to content