8 LISTOPADA 2023
CZAS CZYTANIA: 1 MIN

Ecophon wprowadza do oferty nowy designerski produkt

Aktualności członkowskie

Wnętrze rodem z galerii sztuki zapewniające doskonałą akustykę? Teraz to możliwe, dzięki nowym panelom ściennym Akusto Freedom. Jedyne takie rozwiązanie akustyczne, które można samodzielnie zaprojektować i zaaranżować na wiele różnych sposobów. Pozwala ono stworzyć niezwykły design, rodem z najlepszych katalogów czy nawet muzeum sztuki.

W projektowaniu wnętrz sufity i ściany są niczym pełne możliwości płótno malarskie. To one nadają charakteru i tła każdej aranżacji. Odpowiednio zaadaptowane sprawią, że nie tylko będą pięknie wyglądać, ale również zadbają o komfort akustyczny pomieszczenia. Ecophon od lat opracowuje, produkuje i sprzedaje najwyższej jakości dźwiękochłonne systemy sufitowe i ścienne, które pozwalają stworzyć niesamowitą atmosferę wnętrz. Zarówno wizualną, jak i akustyczną. To połącznie idealne, które z pewnością podbije serce projektantów.

Ecophon wprowadza do oferty nowy designerski produkt

– Od lat słuchamy uwag architektów i inwestorów. Stworzyliśmy na tej podstawie panele ścienne Akusto Freedom, żeby dać wolność w projektowaniu, również pod kątem akustycznym. Już nie trzeba wybierać między jakością a wyglądem stosowanych materiałów, bo tworzenie pięknych, funkcjonalnych pomieszczeń jest teraz niezwykle łatwe. Akusto Freedom, które wprowadziliśmy do oferty Ecophon to przepiękne akustyczne panele ścienne, które przypominają sztukę z najwyższej półki. Dzięki ich możliwościom można cieszyć się komfortem ciszy w naprawdę niesamowitych aranżacjach, niemal jak w muzeum – mówi Monika Bukowska z Ecophon.

Unikalne kształty na ścianie, które można sobie narysować

Panele ścienne Akusto Freedom dają możliwość stworzenia własnego projektu. Są dostępne w wielu kształtach i kolorach, co pozwala tworzyć niekończące się kombinacje wzorów i dać prawdziwą wolność wyobraźni. Rozwiązanie pozwala bowiem stworzyć piękne aranżacje kształtów i subtelne środowisko dźwiękowe, które można sobie nawet… narysować! Dodatkowym atutem są zróżnicowane opcje montażu; szybki i łatwy montaż na klej lub zabawa perspektywą, dzięki możliwości zamontowania paneli w pewnej odległości od ściany dają jeszcze większe pole do popisu. Z panelami Akusto Freedom projektowanie stało się przyjemnością i świetną zabawą.

Rozwiązanie dostępne jest już w ofercie Ecophon, a przykładowe realizacje można obejrzeć na stronie producenta.

 

Opracowanie: Ecophon Saint Gobain