26 CZERWCA 2023
CZAS CZYTANIA: 2 MIN

Gala Top Woman in Real Estate 2023

Aktualności

15 czerwca 2023 odbyła się uroczysta Gala rozstrzygająca VI edycję konkursu Top Woman in Real Estate. Wydarzenie odbyło się w Fortecy Kręglickich w Warszawie, a PLGBC było organizacją wspierającą konkurs. Tegoroczna gala zebrała ponad 220 gości, którzy po oficjalnym ogłoszeniu wyników i wręczeniu statuetek zostali zaproszeni na bankiet oraz do obejrzenia pokazu tanecznego przygotowanego przez Arthur Murray Dance Studio.

Tegoroczna edycja poświęcona była sile i energii kobiet, co panie podkreśliły poprzez założenie czerwonych kreacji lub dodanie czerwonych akcentów do strojów wieczorowych. Podczas wydarzenia odbyła się także loteria fantowa i licytacja na rzecz Stowarzyszenia TOP WOMAN for women, podczas których zebrano kilkanaście tysięcy złotych.

Gala Top Woman in Real Estate 2023

Top Woman in Real Estate to plebiscyt wyłaniający najlepsze specjalistki z branży nieruchomości w Polsce. W tym roku nagrody przyznano w 13. kategoriach podstawowych oraz 4. kategoriach specjalnych. Statuetki zdobyły panie, firmy oraz zespoły, które w ubiegłym roku odniosły znaczący sukces lub wyróżniły się na tle innych w branży.

– Jestem niesamowicie dumna, że w tym roku mogłam odebrać aż dwie nagrody – tę dla mnie, i tę dla Business Link. Być docenioną jako Top Woman to wspaniałe uczucie. Ogromne podziękowania dla organizatorów konkursu, który na stałe zagościł w naszej branży oraz pozwala nam poznać i pokazać światu wspaniałe kobiety pracujące w nieruchomościach oraz docenić ich osiągnięcia i pracę. Każda edycja to kolejny krok w kierunku pełnej inkluzywności oraz uznania dla roli kobiet w tradycyjnie męskiej branży – mówi Ewelina Kałużna, Dyrektor Zarządzająca, Prezes Zarządu w Business Link, Laureatka w kategorii Business Management.

Specjalną kategorią konkursu jest Personality of the Year. W tym roku wyróżniona została Agnieszka Kalinowska-Sołtys – Prezes SARP, Partner w firmie APA Wojciechowski Architekci. Pani Agnieszka otrzymała tę nagrodę w uznaniu za wspieranie i promowanie kobiet w branży oraz za to, że w ubiegłym roku została pierwszą kobietą na stanowisku prezesa w całej, prawie 90-letniej, historii stowarzyszenia SARP.

– Dziękuję za nagrodę specjalną, jest to dla mnie bardzo ważne wyróżnienie. Nagroda Top Woman, którą otrzymałam w 2018, dała mi dużo siły i motywacji do dalszej ciężkiej pracy. Przez te pięć lat obserwowałam, jak zmienia się rynek, jak zmienia się rola kobiet w biznesie. Ja też się zmieniłam, podjęłam nowe ważne wyzwania i wierzę, że zmieniają świat na lepsze. Jest coraz więcej bardzo kompetentnych kobiet na wyższych stanowiskach. Myślę, że konkurs i kobiety nagradzane są wzorem dla wielu młodych ludzi, którzy szukają inspiracji. Warto tu być, poznawać ludzi, wymieniać się doświadczeniami. Polecam Top Woman in Real Estate – mówi Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Prezes SARP, Partner w firmie APA Wojciechowski Architekci.

W trakcie uroczystej gali wręczono także statuetki World Changer Company dla organizacji wspierających Program Mentoringowy Top Woman in Real Estate. Statuetki otrzymały następujące firmy:

  • Złotą statuetkę firma Panattoni.
  • Srebrną statuetkę firmy Greenberg Traurig oraz Atlas Ward.
  • Kryształową statuetkę firmy Skanska, Business Link i BNP Paribas Real Estate.

Zobacz listę laureatek oraz pełną fotorelację z Gali Top Woman in Real Estate 2023: https://www.topwoman.pl/gala-2023/