30 WRZEŚNIA 2023
CZAS CZYTANIA: 1 MIN

PLGBC_experts: Projektowanie na ekranie

PLGBC_online

Zapraszamy do udziału w fascynującej podróży po świecie projektowania parametrycznego, w trakcie której będziemy świadkami ewolucji koncepcji energooszczędnego i odpornego na zmiany klimatu budynku w jego prototyp. Wyobraź sobie tworzenie struktur, które ustalają nowe standardy dla zrównoważonego rozwoju i oszczędności energii.

W trakcie tego interaktywnego webinaru zagłębimy się w sztukę projektowania parametrycznego, odkrywając, jak kluczową rolę odgrywa ono w optymalizacji efektywności energetycznej i w znacznym obniżaniu kosztów eksploatacyjnych budynku w cyklu jego życia.

PLGBC_experts: Projektowanie na ekranie

Czego możesz się spodziewać

  • Dowiesz się, jak płynnie integrować zasady projektowania parametrycznego w procesie tworzenia koncepcji
  • Weźmiesz udział w interaktywnej grze, podczas której będziesz mógł/mogła głosować na różne rozwiązania projektowe i na żywo odkrywać, jak Twoje decyzje wpływają na zużycie energii w budynku
  • Pozyskasz wiedzę od ekspertów branżowych, którzy skutecznie przekształcili koncepcje w energooszczędne budynki
  • Poznasz korzyści ekonomiczne związane z budynkami zrównoważonymi, w tym znaczne obniżenie kosztów energii.

Eksperci Cundall, jako liderzy w dziedzinie projektowania i inżynierii, z ogromnym zapałem chcą wesprzeć architektów, deweloperów i właścicieli nieruchomości, zmienić podejście do projektowania budynków i ich późniejszej eksploatacji. Zarejestruj się już teraz na to dynamiczne wydarzenie i wyrusz z nami w podróż w stronę energooszczędnego budynku przyszłości! Twoja wizja, połączona z magią projektowania parametrycznego, może przyczynić się do stworzenia bardziej zrównoważonej architektury.

W spotkaniu udział wezmą:

Przemysław Paluszyński, Cundall
Wojciech Stec,Cundall
Martyna Wodo, Cundall
Michał Wójcik, Cundall

Dyskusję moderuje Magdalena Wojtas, PLGBC

 

Więcej o ekspertach:

Przemysław Paluszyński
Projektant instalacji sanitarnych, lider zespołu projektowego wrocławskiego biura Cundall. Doświadczenie zdobyte w Wielkiej Brytanii i Polsce w sektorach komercyjnych, mieszkalnych oraz sportowo-wypoczynkowych wykorzystuje do doskonalenia procesu projektowania.

Wojciech Stec
Konsultant ds. zrównoważonego rozwoju z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w energooszczędnych rozwiązaniach, projektowaniu pasywnym oraz symulacjach. Absolwent doktoratu na Politechnice w Delfcie, Holandia. Obecnie Dyrektor Oddziału Cundall w Polsce, aktywnie działający w sektorze zrównoważonego budownictwa.

Martyna Wodo
Doktor inż. architekt z uprawnieniami i doświadczeniem w prośrodowiskowym projektowaniu. Odpowiedzialna za doradztwo projektowe w zakresie zrównoważonego budownictwa i certyfikacji w Standardzie Pasywnym. Posiada międzynarodowe doświadczenie zawodowe i badawcze. Certyfikowana projektantka Budownictwa Pasywnego.

Michał Wójcik
Kieruje zespołem ds. zrównoważonego budownictwa, zaawansowanego modelowania energetycznego, audytów energetycznych i konsultingu w certyfikacjach LEED/WELL/BREEAM. Absolwent wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, z ponad 8-letnim doświadczeniem na międzynarodowych projektach komercyjnych i infrastrukturalnych.