6 MARCA 2023
CZAS CZYTANIA: 1 MIN

PLGBC_innovation: Rozwiązania bezwodne ECO USE – oszczędność 100% wody

PLGBC_online

EcoUse to dostawca ekologicznych, ekonomicznych i zrównoważonych rozwiązań sanitarnych odpowiedzialnych społecznie, pozytywnie wpływających na wyniki finansowe i pozafinansowe firm. Redukuje koszty eksploatacji wody, emisji CO2 i podnosi standard higieny w obiektach publicznych.

Zastosowana w pisuarach technologia oszczędza 100% wody i ogranicza koszty ścieków i awarii. Działa bezdotykowo, nie posiada spłuczki i stelaża podtynkowego minimalizując początkowy koszt każdej inwestycji.

PLGBC_innovation: Rozwiązania bezwodne ECO USE – oszczędność 100% wody

Maksymalizuje higienę i ogranicza powstawanie zatorów oraz nieprzyjemnych zapachów w układach i wnętrzach sanitarnych bez użycia szkodliwego dla środowiska chloru. Działa w oparciu o biologiczne preparaty, eliminując potrzebę stosowania syntetycznej chemii degradującej środowisko naturalne i zdrowie użytkowników. Średnia oszczędność wody to 100 000 litrów/pisuar/rok oraz redukcja emisji 100 kg CO2. Pisuar w czasie wieloletniej eksploatacji oszczędza hektolitry wody.Podczas webinaru ekspert przedstawi szczegóły zastosowania i funkcjonowania wspomnianych mechanizmów.

Prelegent:
Marcin Krowicki, ECO USE

Dyskusję moderuje Magdalena Wojtas, PLGBC