27 LUTEGO 2024
CZAS CZYTANIA: 1 MIN

Weź udział w Marmoleum Design Challenge

Aktualności członkowskie

Forbo Flooring Systems i Dezeen zapraszają architektów i projektantów wnętrz do podjęcia wyzwania na wykonanie projektu.

W świecie, w którym większość czasu spędzamy w przestrzeniach zamkniętych, ważne jest, aby nie tracić kontaktu z naturą. Ponieważ natura może być również elementem odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni wewnętrznej, Forbo i Dezeen chcieliby, aby uczestnicy konkursu uwzględnili ją w zgłaszanych projektach wnętrz, stosując w nich przyjazną dla klimatu podłogę Marmoleum, która jest wytworzona w 98% z surowców naturalnych. Organizatorzy zapraszają do wyobrażenia sobie, jak przestrzeń o powierzchni maksymalnie 10 metrów kwadratowych może przyczynić się do stworzenia relaksującej i komfortowej atmosfery w środowisku komercyjnym, w którym ludzie mogą się uczyć, pracować, bawić się lub odpoczywać.

Weź udział w Marmoleum Design Challenge

Kilka kluczowych szczegółów:

  • Zwycięzca otrzyma czek na kwotę 5000 funtów brytyjskich, a zwycięski projekt zostanie zrealizowany i wystawiony w salonie ekspozycyjnym głównej siedziby firmy w Holandii.
  • Jurorzy tego konkursu są dobrze znani w branży: Max Fraser z Dezeen jako przewodniczący jury (Wielka Brytania), Ilse Crawford ze Studio ilse (Wielka Brytania), Studio Pepe (IT), Christine Vandover z HOK (USA) i Tamar Gaylord, dyrektor ds. projektowania Marmoleum w Forbo Flooring Systems (Holandia).
  • Uczestnicy, którzy zdecydują się zarejestrować przed 21 marca, mają możliwość wzięcia udziału w prezentacji produktu oraz sesji pytań i odpowiedzi, aby uzyskać więcej informacji o konkursie.
  • Konkurs trwa do 30 kwietnia 2024 r.

Więcej informacji na stronie organizatora.

 

Opracowanie: Forbo Flooring Polska