22 WRZEŚNIA 2023
CZAS CZYTANIA: 6 MIN

Witamy w gronie Członków PLGBC

Nowi członkowie

Nasi członkowie doceniają przynależność do społeczności o wspólnych wartościach, w której otwartość i współpraca zapewniają umiejętności oraz wiedzę niezbędne do przeprowadzania zrównoważonych zmian.

Umożliwia to liderom maksymalizację ich wpływu i pozycjonowanie ich organizacji w czołówce zrównoważonego budownictwa w Polsce.

Witamy w gronie Członków PLGBC

Do grona członków PLGBC dołączyli:

 • Allcon
  Firma działa w branży budowlanej od ponad 30 lat, realizując z powodzeniem inwestycje mieszkaniowe, biurowe, hotelowe, handlowe i przemysłowe w Polsce północnej. Świadczy usługi dla inwestorów zewnętrznych, a także dla spółek z grupy realizujących działalność deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego.Grupa Allcon jest praktycznym przykładem realizowania idei zrównoważonego rozwoju. Dla wszystkich jej spółek niezmiernie ważne jest zachowanie najwyższych standardów środowiskowych, etycznych, jakościowych i estetycznych.

 

 • BinderLess
  BinderLess to platforma online, która cyfryzuje proces decyzyjny i obieg dokumentów, takich jak wnioski materiałowe na inwestycjach budowlanych. Dzięki BinderLess inwestorzy, inwestorzy zastępczy, inspektorzy i wykonawcy, których drogi przecinają się tylko przy okazji realizacji danej inwestycji, zyskają wspólną platformę online, która sprawi, że podejmowanie decyzji będzie odbywało się bez opóźnień, pomyłek, czy nieścisłości. Inteligentnie zaplanowane procesy uwzględniające wielostopniową weryfikację i korekty wprowadzane na różnych etapach akceptacji wniosków pozwolą na wyeliminowanie nadmiernej komunikacji i ułatwią sprawne podejmowanie decyzji, a przejrzysty proces pomoże namierzyć przestoje. BinderLess to nowa jakość nadzoru inwestycji budowlanych, które potrzebują nowoczesnych rozwiązań.

 

 • Cornerstone Anna Sulińska
  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, tłumaczenia. Cele: stworzenie agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w oparciu o standardy zrównoważonego rozwoju i tzw. zielonego budownictwa, budowanie świadomości konsumenckiej, pozyskiwanie inwestorów zagranicznych dla polskich deweloperów działających w oparciu o standardy ESG.

 

 • DMD Modular
  DMDmodular p.s.a. to wielokrotnie nagradzana firma budowlana z siedzibą w Polsce, która specjalizuje się w dostarczaniu wolumetrycznych rozwiązań modułowych klientom na różnych rynkach międzynarodowych. Stosowane przez nią techniki modułowe przy tworzeniu zrównoważonych i ekologicznych budynków są wysoce energooszczędne i skracają czas budowy. Wykorzystując zaawansowane metody prefabrykacji, DMDmodular może przyspieszyć harmonogram projektów budowlanych w sposób, który jest nieosiągalny dla tradycyjnych metod budowy.

 

 • EPP NV
  Firma jest największym zarządcą centrów handlowych w Polsce pod względem powierzchni najmu (GLA). Portfel, którym zarządza, obejmuje 35 projektów (29 obiektów handlowych i 6 kompleksów biurowych) o łącznej wartości około 2,8 miliardów euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion metrów kwadratowych. Nieruchomości te są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu. Firma dąży do dostarczenia najemcom atrakcyjnej i innowacyjnie zarządzanej powierzchni, wspierając w ten sposób rozwój ich biznesu. Wdrożenie w 2021 roku polityki ESG to strategiczna zmiana w odpowiedzialnym podejściu do prowadzenia biznesu. Jako wiodący zarządca centrów handlowych i budynków biurowych w Polsce, firma EPP nie pozostaje obojętna wobec wyzwań wynikających z postępujących zmian klimatu i oczekiwań społecznych, dlatego decyzję o włączaniu ESG w działania operacyjne podjęła bardzo świadomie i konsekwentnie wciela ją w życie.

 

 • Marmite
  Firma jest wiodącym międzynarodowym producentem najwyższej jakości wanien, umywalek i brodzików prysznicowych wykonanych z materiału Mineral Composite. Od 50 lat obsługuje produkty OEM i ODM, dostarczając je klientom na całym świecie. Nowoczesny i rozszerzony park maszynowy składa się z siedmiu linii produkcyjnych o możliwościach produkcyjnych 2 000 000 produktów rocznie. Marmite posiada dwie fabryki, które zatrudniają prawie 800 osób. Stanowi połączenie wielu elementów, w tym zindywidualizowanego modelu współpracy, unikalnej wiedzy specjalistycznej, najwyższej jakości materiału, jakości, możliwości produkcyjnych, kompetencji projektowych i innych kluczowych czynników. Zdolność do komponowania ich z ciągłym rozwojem pozwala oferować najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów.

 

 • Omega Equity Portfolio
  Omega Equity Portfolio sp. z o.o. to multidyscyplinarny zespół konsultantów i inżynierów w ramach oferty „OFFICE ALL INCLUSIVE SERVICES”. Firma zapewnia wsparcie na każdym etapie realizacji udogodnień i aranżacji dla właścicieli i zarządców budynków oraz dla najemców w budynkach komercyjnych, a także obsługę gwarancyjną w formule SLA.Wdrożenie i administracja:systemy audio video, systemy konferencyjne, teletechniczne, okablowanie strukturalne, systemy telefonii IP, systemy Digital Signage, systemy rejestracji czasu pracy, systemy rezerwacji sal i zasobów, monitoring CCTV, systemy SSP, systemy kontroli dostępu, serwerownie, klimatyzacja precyzyjna, WiFi, systemy wydruku, komputery desktop, licencje Microsoft, system parkingowy, system ładowania pojazdów elektrycznych.Usługi:
  głosowe, internetowe, backup danych, transmisja danych, chmura obliczeniowa, kolokacja, outsourcing IT, konta pocztowe, CRM, projekty systemów audio video, Microsoft Operator Connect, IPTV.

 

 • PlanRadar
  PlanRadar to nagrodzona platforma SaaS do zarządzania dokumentacją, zadaniami i komunikacją w projektach budowlanych i nieruchomości. Umożliwia cyfryzację wszystkich codziennych procesów oraz komunikacji zarówno na budowie, jak i w biurze oraz pomiędzy nimi.
  Platforma łączy wszystkich uczestników projektu, od wykonawców oraz inżynierów po zarządców budynku i właścicieli. Pozwala na bieżąco monitorować stan prac, dzięki czemu zespoły działają szybciej i łatwiej, minimalizując przy tym koszty.
  PlanRadar to elastyczne rozwiązanie. Wszystkie formularze, raporty i szablony można dostosować do procedur w danej firmie albo do określonych wymogów prawnych.
  Firma ma swoją siedzibę w Wiedniu, w Austrii, i 16 oddziałów na pięciu kontynentach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji oraz Australii.

 

 • SRDK Studio Projekt

  SRDK Studio Projekt to autorskie biuro urbanistyczno-architektoniczne Doroty i Kazimierza Śródków. Tworzy je interdyscyplinarny zespół specjalistów – architektów, urbanistów, instalatorów, prawników, humanistów – którzy stworzyli ponad 150 zrealizowanych projektów. Wśród nich są rewitalizacje obiektów historycznych, zdegradowanych terenów przemysłowych, nadrzecznych, wojskowych. Oprócz wielorodzinnych założeń mieszkaniowych studio zaprojektowało biurowce (LEED v4 Gold) oraz obiekty użyteczności publicznej (uczelnia, teatr, hotel).

   

 • Strabag
  STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, będącego od 180 lat synonimem jakości w budownictwie, realizującego na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie – lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii, który ma znaczący i stabilny kapitał własny. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów realizuje nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane. Działalność STRABAG cechuje kompleksowy zakres usług budowlanych, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy.

 

 • Yatre
  Firma specjalizuje się w obsłudze technicznej nieruchomości. Projektuje, wykonuje i serwisuje prace aranżacyjne. Zajmuje się też utrzymaniem czystości i odpowiednich komfortowych warunków pracy. Pomaga dostosować zarządzane budynki to najwyższych standardów środowiskowych i społecznych.YATRE zapewnia pełną opiekę nad infrastrukturą techniczną budynku zgodnie z wymaganiami obowiązujących przepisów, ESG, wielokryterialnych certyfikacji i z najbardziej restrykcyjnymi wymaganiami najemców i klientów. Swoje aktywności realizuje w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem, w trosce o otoczenie i planetę. Stosuje rozwiązania przyjazne środowisku, wspiera zrównoważony transport i ekologiczne podejście do procesów biznesowych.