19 LUTEGO 2024
CZAS CZYTANIA: 2 MIN

Wystartowała VII edycja konkursu Top Woman in Real Estate

Aktualności

Kolejna edycja konkursu Top Woman in Real Estate właśnie ruszyła! To plebiscyt dedykowany kobietom działającym w polskiej branży nieruchomości, które w ubiegłym roku wyróżniły się indywidualnymi osiągnięciami zawodowymi. Dodatkowo wyłonione zostaną najlepsze zespoły zarządzane przez kobiety oraz firmy wspierające ich rozwój zawodowy. PLGBC objęło konkurs patronatem.

Składanie kandydatur trwa do 24 marca 2024 roku. Aby przystąpić do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla kandydatki lub firm i zespołów dostępny na stronie organizatora.

Wystartowała VII edycja konkursu Top Woman in Real Estate

– Nasz konkurs stanowi okazję do tego, abyśmy mogli wspólnie docenić, celebrować i uhonorować wyjątkowe osiągnięcia kobiet w naszej branży. Pragniemy pokazać, że sukces nie zna płci, natomiast wysiłek, determinacja i talent są uniwersalnymi wartościami. Poprzez wyróżnienie osiągnięć kobiet inspirujemy inne do dążenia do swoich celów i pokonywania przeszkód. Chcemy, aby nasz konkurs był przestrzenią, która promuje równość szans i wspiera rozwój, tworząc tym samym inspirujący wzorzec dla kolejnych pokoleń – mówi Krystyna Swojak, Managing Director w Top Woman in Real Estate.

Składanie kandydatur trwa do 24 marca 2024 roku. Aby przystąpić do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla kandydatki lub firm i zespołów dostępny na stronie organizatora.

Nagrody zostaną przyznane przez Jury złożone z autorytetów branży nieruchomości i budownictwa. Kapituła oceni zarówno konkretne osiągnięcia, jak i szczególne umiejętności. Uhonorowane zostaną panie z niemal wszystkich obszarów nieruchomości i budownictwa, w tym m.in. architektury, inżynierii, rozwoju, sprzedaży, marketingu i zrównoważonego rozwoju. Uczestniczki zostaną ocenione w 12 kategoriach podstawowych oraz dwóch kategoriach grupowych – Najlepszy zespół zarządzany przez kobietę oraz Firma wspierająca kobiety. Oprócz tego Rada Programowa konkursu przyzna nagrodę specjalną pt. Personality of the Year, dla kobiety zajmującej stanowisko top management, która miała największy wpływ na branżę nieruchomości w ostatnim roku. Niezależną kategorią specjalną jest również People’s Choice – online voting, w której spośród finalistek konkursu internauci wybierają swoją laureatkę.

Finalistki i laureatki zostaną wyłonione podczas obrad kapituły Jury konkursu. W każdej kategorii zostanie wybranych maksymalnie 5 osób. W kategorii specjalnej People’s Choice – online voting, znajdą się natomiast finalistki wszystkich kategorii konkursu, na które będzie można oddawać swoje głosy. Głosowanie online potrwa od 26 kwietnia do 12 maja.

Szczegółowe opisy każdej kategorii wraz z kryteriami oceny dostępne są na: www.topwoman.pl/kategorie-2024/, zaś pełna lista finalistek zostanie umieszczona na stronie internetowej konkursu do 26 kwietnia 2024 roku, wraz z opisem ich sylwetek i osiągnięć. Zwyciężczynie każdej z kategorii zostaną ogłoszone na finałowej Gali Top Woman in Real Estate, która odbędzie się na początku czerwca w Warszawie.

Więcej informacji o Gali rozstrzygającej konkurs już wkrótce! Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń w tegorocznej edycji konkursu Top Woman in Real Estate.