26 CZERWCA 2023
CZAS CZYTANIA: 1 MIN

Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 dla Cemex Polska

Aktualności członkowskie

Cemex Polska po raz kolejny zyskał uznanie wśród konsumentów, otrzymując złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 w kategorii Cement. To wyróżnienie jest potwierdzeniem, że konsumenci dostrzegają i cenią wysoką jakość cementów oraz usług oferowanych przez Cemex. Pomysłodawcą i organizatorem programu Konsumencki Lider Jakości jest Redakcja Strefy Gospodarki ‑ ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna.

Konsumencki Lider Jakości 2023 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, w którym konsumenci decydują o wyłonieniu w ich ocenie najlepszych jakościowo marek i firm funkcjonujących na polskim rynku. W tym roku odbyła się XII edycja badania przeprowadzonego na próbie ponad 15 tysięcy osób (opinii aktywnych konsumentów).

Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 dla Cemex Polska

Konsumencki Lider Jakości to program, który nie tylko identyfikuje Liderów, ale przede wszystkim zbiera wiedzę na temat jakości wytypowanych produktów i usług. Cyklicznie wykonywane badania konsumenckie stanowią cenne źródło informacji o polskim rynku produktów, czynników świadczących o wysokiej jakości poszczególnego asortymentu oraz zmian preferencji konsumentów w kolejnych latach. O wyborze firmy i przyznaniu godła decydują następujące czynniki: dostępność produktu, poziom cen, design i wygląd opakowania, jakość oraz doświadczenie rynkowe.

W kategorii „Cement” respondenci uznali markę Cemex Polska za najlepszą pod względem jakości, kojarzoną z niezawodnością i wytrzymałością, a także jako jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w swojej kategorii produktowej.

– Konsumenci, będący bezpośrednimi użytkownikami i nabywcami naszych produktów stanowią wyznacznik wielkości popytu i zadowolenia naszych klientów. Przyznane Złote Godło świadczy o tym, że jako firma nieustannie dążymy we właściwym kierunku – mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego, Członek Zarządu Cemex Polska.

Wyróżnienie złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 stanowi dla Cemex bardzo ważne osiągnięcie. Opinia klientów jest dla firmy bardzo istotna, na podstawie wyników ankiet Cemex nieustannie rozwija i doskonali swoje usługi, poszerza ofertę produktową i poszukuje nowych rozwiązań, aby możliwie jak najlepiej spełnić ich oczekiwania.

 

Opracowanie: CEMEX POLSKA