fbpx
  • 20 sierpnia 2021

BUILD UPON2 Virtual Summit

Data
20 września

Godzina
14:00-17:30

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatnie

BUILD UPON2 Virtual Summit

BUILD UPON2 Virtual Summit 1024 599 PLGBC

Wydarzenie organizowane w ramach pierwszego dnia World Green Building Week 2021. Build Upon Summit zgromadzi liderów przemysłu, sektora publicznego i społeczeństwa obywatelskiego. Tematem przewodnim będzie współpraca liderów nad realizacją idei unijnej fali modernizacji i założeń Europejskiego Zielonego Ładu. Organizatorem jest World Green Builiding Council.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną prace programu BUILD UPON2, którego celem jest wzmocnienie pozycji miast jako kluczowych podmiotów wspierających falę modernizacji oraz stworzenie ram oceny wszystkich korzyści płynących z modernizacji budynków. Build Upon2 Summit stanie się również forum wymiany pomysłów i inspiracji w obszarze zwiększania wysiłków podejmowanych przez podmioty sektora publicznego i prywatnego w celu sprostania ogromnemu wyzwaniu, jakim jest modernizacja.

Zapraszamy do udziału w dwóch moderowanych sesjach plenarnych, które skupią się na szerszym zagadnieniu modernizacji budynków oraz roli miast. Odbędą się także sesje tematyczne poświęcone kluczowym kwestiom związanym z wyzwaniem, jakim jest modernizacja europejskich zasobów budowlanych. Szczyt będzie miał formę wirtualnej konferencji z wykorzystaniem interaktywnych narzędzi.