fbpx
  • 19 sierpnia 2021

Business Meet Up: Tu są możliwości

Data
16 września

Godzina
09:00-22:00

Miejsce
Fabryka Pełna Życia, Dąbrowa Górnicza

Cena
bezpłatnie

Business Meet Up: Tu są możliwości

Business Meet Up: Tu są możliwości 174 42 PLGBC

Jak skutecznie rozwijać biznes i zdobywać nowe kontakty? Jak projektować doświadczenia i usługi, aby zwiększyć zaangażowanie klientów? Skąd czerpać energię do działania i dlaczego warto dbać o jakość nie tylko w firmie, ale i w życiu? Odpowiedzi na pytania, które codziennie stawia sobie tysiące właścicieli firm, będzie można znaleźć 16. września podczas Business Meet Up w Dąbrowie Górniczej.  Zapraszamy na wydarzenie podczas którego głos zabierze Dyrektor zarządzająca Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC – Alicja Kuczera. 

Wśród prelegentów znajdą się również:

  • Iwona Guzowska, mistrzyni świata w boksie i kickboxingu,
  • Wojtek Ławiczak, specjalista od podejścia human-centred design w biznesie,
  • Rafał Sonik, rajdowiec, filantrop i przedsiębiorca,
  • Marek Śliboda, który rozwijał turkusowy biznes, zanim stało się to popularne.

Podczas Business Meet Up będzie okazja, aby poznać firmy rozwijające się w ramach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, podyskutować o wpływie elektromobilności na rozwój biznesu, ale też wziąć udział w warsztatach z budowania dobrych partnerstw na linii startup-korporacja, czy zagrać w Otwarte Karty, czyli narzędzie do budowania komunikacji w zespole.

Finałowym punktem programu będzie Gala VI edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego, podczas której poznamy tegorocznych laureatów. Kapituła Konkursu jak co roku uhonoruje przedsiębiorców, którzy w nowoczesny i innowacyjny sposób rozwijają swój biznes, a tym samym mają pozytywny wpływ na potencjał gospodarczy miasta.

Partner główny wydarzenia: Dąbrowa Górnicza
Partnerzy: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Metropolia GZM, Fabryka Pełna Życia oraz DSS Recycling, Nowak-Mosty, Complex Dąbrowa Górnicza i VTR Logistics.

Uczestnictwo w Business Meet Up jest bezpłatne, wystarczy się zarejestrować.