fbpx
  • 20 stycznia 2021

Certyfikat ZIELONY DOM: wytyczne, projektowanie i realizacja – BADANIA TERMOWIZYJNE I SZCZELNOŚĆ BUDYNKÓW

Data
9 lutego

Godzina
10:00-11:30

Miejsce
Online

Cena
bezpłatnie

Certyfikat ZIELONY DOM: wytyczne, projektowanie i realizacja – BADANIA TERMOWIZYJNE I SZCZELNOŚĆ BUDYNKÓW

Certyfikat ZIELONY DOM: wytyczne, projektowanie i realizacja – BADANIA TERMOWIZYJNE I SZCZELNOŚĆ BUDYNKÓW 1024 449 PLGBC

PLGBC przygotowało cykl webinariów poświęconych certyfikacji ZIELONY DOM.

Certyfikat ZIELONY DOM to pierwsza polska, wielokryterialna certyfikacja dla budownictwa mieszkaniowego, opracowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC we współpracy z uznanymi ekspertami krajowymi i zagranicznymi.
Budynki to wiele różnych aspektów, które bezpośrednio przekładają się na zdrowie i samopoczucie, komfort i jakość życia,
szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w budynkach spędzamy około 90% czasu.

Od stycznia do grudnia br. , będziemy spotykać się online z ekspertami i omawiać poszczególne obszary zrównoważonego domu/mieszkania.
Porozmawiamy m.in. o akustyce, automatyce w budynkach, LCA i LCC – cyklu życia budynku, o retencji wody, wodzie szarej, energii, termowizji i szczelności, budownictwie drewnianym i prefabrykacji, budowie i recyklingu materiałów.
Kolejny webinar z cyklu poświęcony będzie rozwiązaniom dotyczącym badań termowizyjnych oraz metod badania szczelności budynków, których realizacja pozwala możliwie najefektywniej zrealizować wyzwania jakie stawia certyfikat ZIELONY DOM.

Prelegenci:

Dorota Bartosz, PLGBC
Marek Kitliński, Właściciel, Termocent
Piotr Stec, Współwłaściciel WIELITERM

Dyskusję moderuje Magdalena Wojtas, PLGBC

Patronat:

Architekci dla klimatu, BuildVent oraz Teraz Środowisko.