fbpx
  • 8 listopada 2021

Certyfikat ZIELONY DOM: wytyczne, projektowanie i realizacja — PLATFORMA DLA AUDYTORÓW

Data
15 grudnia

Godzina
10:00-11:00

Miejsce
ONLINE

Cena
TYLKO DLA AUDYTORÓW CERTYFIKATU ZIELONY DOM

Certyfikat ZIELONY DOM: wytyczne, projektowanie i realizacja — PLATFORMA DLA AUDYTORÓW

Certyfikat ZIELONY DOM: wytyczne, projektowanie i realizacja — PLATFORMA DLA AUDYTORÓW 1024 449 PLGBC

PLGBC przygotowało cykl webinariów poświęconych certyfikacji ZIELONY DOM.

Certyfikat ZIELONY DOM to pierwsza polska, wielokryterialna certyfikacja dla budownictwa mieszkaniowego, opracowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC we współpracy z uznanymi ekspertami krajowymi i zagranicznymi.

Począwszy od stycznia w comiesięcznych webinariach spotykamy się online z ekspertami i omawiamy poszczególne obszary zrównoważonego domu/mieszkania. Prezentujemy wiele różnych kontekstów, bezpośrednio przekładających się na zdrowie i samopoczucie, komfort i jakość życia, zwłaszcza, że w budynkach spędzamy około 90% czasu. Porozmawiamy m.in. o akustyce, automatyce w budynkach, LCA i LCC – cyklu życia budynku, o retencji wody, wodzie szarej, energii, termowizji i szczelności, budownictwie drewnianym i prefabrykacji, budowie i recyklingu materiałów.

Webinar poświęcony platformie dla Audytorów jest webinarem zamkniętym, skierowanym tylko i wyłącznie do osób, które pozytywnie zdały egzamin nadający uprawnienia w systemie.

Prelegenci:
Dorota Bartosz, PLGBC

Dyskusję moderuje Magdalena Wojtas, PLGBC

Po dyskusji będzie czas na serię pytań i odpowiedzi.

Patronat:

Architekci Dla Klimatu, BuildVent oraz Teraz Środowisko

Rejestracja tylko dla Audytorów (obowiązuje weryfikacja):


Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu).Więcej informacji w na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.