• 16 listopada 2023

Efektywność energetyczna budynków w praktyce – międzynarodowe warsztaty

Data
23 listopada

Godzina
09:00-11:30

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatne

Efektywność energetyczna budynków w praktyce – międzynarodowe warsztaty

Efektywność energetyczna budynków w praktyce – międzynarodowe warsztaty 1024 270 PLGBC

Zapraszamy na warsztaty podsumowujące prace trzyletniego projektu Retrofit HUB mającego na celu podniesienie świadomości na temat przeprowadzania skuteczniej i efektywnej modernizacji budynków wielorodzinnych. Podczas spotkania będą omawiane trendy w tym zakresie.

Wydarzenie odbędzie się w Budapeszcie i będzie można do niego dołączyć online po wcześniejszej rejestracji. Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim.

Podczas trzyletniego projektu Retrofit HUB, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego wraz z chorwackim oraz węgierskim green building council współpracowały w celu przygotowania i przeprowadzenia szkoleń oraz warsztatów dla podmiotów odpowiedzialnych za zarządzanie budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi w zakresie prowadzenia prac modernizacyjnych. Celem działań była edukacja i przekazanie rzetelnej wiedzy oraz narzędzi, które przyczynią się do zwiększenia liczby i jakości przeprowadzanych modernizacji budynków we wszystkich krajach partnerskich. Każde GBC opracowało podręcznik, który stanowi kompendium wiedzy na temat wdrażania skutecznej modernizacji budynków.

Podczas warsztatu uczestnicy i eksperci podzielą się wynikami prac, analizą sytuacji, metodologią zastosowaną do przeprowadzenia szkoleń i warsztatów oraz najważniejszymi wnioskami, które będą zawarte w podręczniku na temat modernizacji budynków wielorodzinnych.

Projekt finansowany przez GIZ: European Climate Initiative (Euki) – Retrofit Hub, na zlecenie German Federal Ministry for Economic Affairs and Climate Action (BMWK) i realizowany przez PLGBC, Croatia GBC i Hungary GBC.

Agenda spotkania:
9:00 – 9:30 – Powitanie uczestników
9:30-10:30 – Prezentacja zawartości podręcznika dla zarządców
10:30-11:30 – Dyskusja

Zachęcamy do rejestracji i udziału w warsztacie.

Skip to content