• 23 czerwca 2023

Green Building Tour – Business Garden Warszawa – Vastint Poland

Data
6 października

Godzina
15:00-16:00

Miejsce
ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa

Cena
bezpłatne

Green Building Tour – Business Garden Warszawa – Vastint Poland

Green Building Tour – Business Garden Warszawa – Vastint Poland 1024 345 PLGBC

W ramach 13. PLGBC Green Building Summit w Warszawie organizujemy Green Building Tour w Business Garden.

Business Garden to nowoczesny park biznesowy zaprojektowany z myślą o wygodzie najemców. Kampus tworzy zespół siedmiu budynków biurowych rozlokowanych na powierzchni siedmiu hektarów.

Nietuzinkowa architektura nadaje miejscu niepowtarzalny charakter i tworzy wyjątkową atmosferę. Harmonijne połączenie nowoczesnych wnętrz z dostępem do komunikacji miejskiej i udogodnień tworzy naturalną przestrzeń do rozwoju biznesu. Niewątpliwie największym wyróżnikiem kompleksu jest przestronny ogród, będący miejscem relaksu i spotkań pracowników. Business Garden prowadzi autorski program „gościnności”, który zacieśnia więzi społeczne wśród najemców i wyróżnia kompleks na tle innych. Na terenie obiektu funkcjonuje hotel z centrum konferencyjnym, a także restauracja.

Projekt został wybudowany zgodnie ze standardami zrównoważonego budownictwa. Wszystkie budynki posiadają certyfikat LEED Platinum, który jest gwarancją energooszczędnej eksploatacji i wysokiej jakości środowiska pracy.

Inwestorem całego kompleksu Business Garden Warszawa jest Vastint Poland.

Rejestracja:

    Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów. Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany oraz usunięcia. Usunięcie danych osobowych wiąże się z rezygnacją z uczestnictwa w warsztatach.

    Skip to content