• 24 listopada 2022

Happy, Healthy & Inclusive Cities Conference

Data
6 grudnia

Godzina
10:00

Miejsce
Proza – Wrocławski Dom Literatury + ONLINE

Cena
bezpłatnie

Happy, Healthy & Inclusive Cities Conference

Happy, Healthy & Inclusive Cities Conference 831 200 PLGBC

Jako partner projektu Twin Transition z Ambasadą Królestwa Danii i Fundacją Olgi Tokarczuk zapraszamy Członków PLGBC na duńsko-polską konferencję dotyczącą symbiotycznego tworzenia miast zdrowych, szczęśliwych, niewykluczających „HAPPY, HEALTHY & INCLUSIVE CITIES”.

Konferencja organizowana jest w duchu hygge, z przestrzenią na rozmowy podczas trzech paneli dyskusyjnych z udziałem znamienitych gości z Danii i Polski, ekspertów w zielonej i zdrowej transformacji miast bazującej na holistycznym podejściu i współpracy międzysektorowej. Swoimi refleksjami i dobrymi praktykami podzielą się z Państwem reprezentantki i reprezentanci świata architektury, urbanistyki, nauki, biznesu i samorządów, między innymi: Helle Juul, David Sim, Joanna Erbel, Roman Szełemej, Eliza Bujalska, Aleksander Orłowski, Eva Seo-Andersen, Katarzyna Kajdanek, Maciej Zathey. Dyskusji nadają ton Bogna Świątkowska, Filip Springer i Agata Twardoch.

Osoby zainteresowana wzięciem udziału stacjonarnie proszone są o zarejestrowanie się najpóźniej do 2.12.2022 – liczba miejsc
ograniczona. Konferencja będzie również relacjonowana na żywo – link do streamingu podamy na naszych social mediach. Spotkania będą tłumaczone w sposób symultaniczny.

Udział w wydarzeniu tylko dla Członków PLGBC – zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: mjasiewicz@plgbc.org.pl

Skip to content