fbpx
  • 2 marca 2021

Konferencja Infrastruktura Polska i Budownictwo

Data
22 czerwca

Godzina
08:30-16:15

Miejsce
Sheraton Grand

Cena

Konferencja Infrastruktura Polska i Budownictwo

Konferencja Infrastruktura Polska i Budownictwo 1024 337 PLGBC

Szczegółowe informacje i rejestracja znajdują się na stronie internetowej organizatora: https://executiveclub.pl/infrastruktura-polska-i-budownictwo/.

XII edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo” organizowanej przez Executive Club odbędzie się w hotelu Sheraton Grand. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC objęło patronat nad wydarzeniem. Podczas debat eksperci wskażą kluczowe kwestie rozwoju budownictwa, inwestycji drogowych i transportu kolejowego, a także omówią znaczenie nowych technologii oraz ekologicznych rozwiązań dla sektora.

Tegoroczna tematyka czterech paneli dyskusyjnych poświęcona będzie obowiązującemu prawu zamówień publicznych, kluczowym decyzjom w modernizacji infrastruktury kolejowej, współpracy sektora publicznego z prywatnymi wykonawcami oraz budownictwu w obliczu zmian klimatycznych.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia statuetek ,,Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”, które trafią do najbardziej wyróżniających się podmiotów w branży. W Jury zasiada Agnieszka Strzemińska, Prezydentka Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Konferencja od pierwszej edycji przyciąga szerokie grono zainteresowanych ze środowiska branżowego. Seria debat pozwala na wymianę wiedzy i doświadczenia pomiędzy autorytetami ze świata biznesu i nauki oraz wskazuje najważniejsze zmiany i innowacje, które zrewolucjonizują przyszłość polskiego budownictwie i rynek infrastruktury.

Mamy 10 bezpłatnych zaproszeń do udziału w konferencji dla Członków PLGBC.
Aby zarejestrować się na wydarzenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego firmę, imię, nazwisko, stanowisko oraz danych kontaktowych (e-mail, telefon) na adres mjasiewicz@plgbc.org.pl do 10 czerwca.