• 29 marca 2022

Międzynarodowe Targi Ekologicznego i Zrównoważonego Stylu Życia – BioGreenFuture

Data
20 maja-22 maja

Godzina

Miejsce
Kraków

Cena

Międzynarodowe Targi Ekologicznego i Zrównoważonego Stylu Życia – BioGreenFuture

Międzynarodowe Targi Ekologicznego i Zrównoważonego Stylu Życia – BioGreenFuture 1024 385 PLGBC

Największa rodzinna impreza ekologiczna już za 20 maja w Expo Kraków. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC objęło patronat branżowy nad wydarzeniem.

Bio Green Future to m.in. stoiska targowe, zdrowa żywność,  ekologiczne kosmetyki i środki czystości, dla Twojego domu panele fotowoltaiczne i pompy ciepła oraz samochody i pojazdy elektryczne i mnóstwo ciekawy produktów z drewna i kamieni naturalnych.

A w programie:

  • Wielka Lekcja Ekologii dla uczniów szkół podstawowych z Krakowa – 20 maja (piątek)
  • Wielka Lekcja Ekologii dla wszystkich rodzin – 21 maja (sobota)
  • Forum Ekologia 360 – zdrowy dom, zdrowy organizm, zdrowa planeta – 21 maja (sobota)

Czyli ogromna dawka ogólnej wiedzy o ekologicznym stylu życia, zrównoważonej turystyce, zdrowym i ekologicznym domu. W tym dniu będziesz świadkiem wielkiej ekologicznej eksplozji, którą przekażą eksperci, praktycy i miłośnicy eko stylu życia.

  • Pokazy kulinarne, które poprowadzi Kuba Korczak znany z ekranu telewizyjnego – 21 maja (sobota)

Kulinarne EKOshow szefa kuchni Kuby Korczaka gotującego w duchu zero waste! Przekonajcie się na żywo, jak smaczne, piękne i przede wszystkim zdrowe posiłki można przygotować z użyciem ekologicznych produktów i z troską o dobro naszej planety!

  • Forum dla zdrowia – 22 maja (niedziela)

To będzie ogromna dawka „zdrowej” wiedzy, którą podzielą się z Wami lekarze, eksperci oraz inflenserzy. Przybliżą zbawienny wpływ żywności ekologicznej na nasze zdrowie, opowiedzą o zaletach diety wegetariańskiej i wegańskiej, wyjaśnią jak przygotować organizm kobiety na ciążę, jak dbać o oczy by długo i w zdrowiu nam służyły oraz o tym jak ważne jest ciągłe wzmacnianie odporności, a także o zapomnianym zbawiennym wpływie kasz na nasz organizm. Dowiecie się również jaki wpływ mamy na zdrowi naszych dzieci.

Przez wszystkie dni targowe – 20, 21, 22 maja  (piątek, sobota i niedziela)

  • Testy samochodów i pojazdów elektrycznych
  • Spotkania z ekspertami
  • Tylko podczas Bio Green Future tylu ekspertów w jednym miejscu. Wszyscy oni specjalnie na nasze zaproszenie przyjechali do Krakowa by spotkać się właśnie z Tobą. I odpowiedzą na każde pytanie związane z ekologią, dietą, zdrowiem.
  • Warsztaty, quizy, gry i zabawy dla najmłodszych

A wszystko to na wyciągnięcie ręki 20-22 maja – Eko przygoda czeka.

Skip to content