• 18 maja 2023

Modernizacje budynków mieszkalnych wielorodzinnych – warsztaty case studies – dzień 2

Data
13 czerwca

Godzina
10:00-11:30

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatne

Modernizacje budynków mieszkalnych wielorodzinnych – warsztaty case studies – dzień 2

Modernizacje budynków mieszkalnych wielorodzinnych – warsztaty case studies – dzień 2 1024 270 PLGBC

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC organizuje warsztaty online dotyczące modernizacji budynków wielorodzinnych w ramach realizowanego projektu RetrofitHUB.

Warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych tematyką efektywności energetycznej budynków, w tym m.in. do zarządców prywatnych i miejskich, wykonawców, konsultantów, a także studentów.

Celem warsztatów jest zaprezentowanie dobrych przykładów modernizacji budynków wielorodzinnych. Na każdym spotkaniu będą prezentowane różne budynki, na których zostały przeprowadzone różnego rodzaju działania modernizacyjne. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z prawidłową ścieżką jaką warto kierować się podczas planowania, realizacji działań modernizacyjnych na budynkach wielorodzinnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Warsztaty są wynikiem realizacji projektu RetrofitHUB, finansowanego przez GIZ: European Climate Initative (EUKI), na zlecenie Federal Ministry for the Environment Nature Conservation and Nuclear Safety. W projekcie biorą również udział siostrzane organizacje z Chorawacji (CroatiaGBC) i Węgier (HunagaryGBC).

Rejestracja:

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu).Więcej informacji w na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

    Skip to content