fbpx
  • 29 kwietnia 2022

PLGBC Green Building Tour – APA BLACK HOUSE

Data
13 czerwca

Godzina
16:30

Miejsce
Gliwice

Cena
bezpłatnie

PLGBC Green Building Tour – APA BLACK HOUSE

PLGBC Green Building Tour – APA BLACK HOUSE 1024 345 PLGBC

APA Black House to najsłynniejszy inteligentny dom w Polsce. Ultranowoczesny showroom jest naszpikowany inteligentnymi technologiami w postaci czujników i automatyki budynkowej. Dom działa w oparciu o flagowy system APA Group –Nazca, który koordynuje całość  oraz o produkty partnerów, które dostosowują się do użytkownika, wchodzą z nim w interakcję i dostarczają praktycznych, ułatwiających życie rozwiązań. Można w nim spotkać algorytmy rozpoznające ludzkie emocje, interaktywne lustro czy farmbota, który dba o rośliny:

Nasz ultranowoczesny showroom technologiczny to czarna, designerska, kilkupiętrowa bryła pełna inteligentnych technologii w postaci czujników, automatyki i rozwiązań, które niedawno można było zaobserwować jedynie w filmach science-fiction– mówi Aleksandra Latocha, Marketing Department Coordinator APA Group.

Rejestracja:

    Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów. Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.