fbpx
  • 14 lipca 2021

PLGBC Green Building Tour – WAVE

Data
16 sierpnia

Godzina
12:30-14:00

Miejsce
Gdańsk

Cena
bezpłatnie

PLGBC Green Building Tour – WAVE

PLGBC Green Building Tour – WAVE 1024 345 PLGBC

Wave to pierwszy budynek biurowy Skanska w Trójmieście, który będzie ubiegać się o certyfikat WELL Core&Shell. To oznacza, że biura w Wave spełniają nawet najbardziej wyśrubowane wytyczne i są zdrowym oraz zrównoważonym miejscem pracy. Ponadto, gdański biurowiec otrzymał jako pierwszy w Trójmieście certyfikat WELL Health-Safety Rating. Wave otrzymał niedawno również certyfikat LEED Core&Shell na najwyższym poziomie – Platinum.

Wave – kluczowe fakty i liczby:

  • Łączna powierzchnia najmu I etapu Wave: ok. 24 800 mkw. GLA, całego kompleksu: ok. 48 000 mkw.
  • Liczba kondygnacji naziemnych/podziemnych: 14/2.
  • Certyfikaty: LEED Core&Shell, WELL Core&Shell (w trakcie ubiegania się), WELL Health-Safety Rating, Obiekt bez Barier.
  • Dodatkowe benefity dla najemców: Connected by Skanska
  • Generalny wykonawca budynku: Skanska S.A.
  • Autor projektu architektonicznego: śląska pracownia medusa group

Rejestracja:

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów. Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.