fbpx
  • 1 lutego 2021

PLGBC_basic: Rola materiałów w zrównoważonym budownictwie

Data
29 kwietnia

Godzina
10:00

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatnie

PLGBC_basic: Rola materiałów w zrównoważonym budownictwie

PLGBC_basic: Rola materiałów w zrównoważonym budownictwie 1024 337 PLGBC

W ramach cyklu PLGBC_basic poznajemy praktyczne rozwiązania, technologie i materiały dla zrównoważonego budownictwa. Zaproszeni eksperci pokazują sprawdzone, najlepsze rozwiązania i optymalizacje. Sprawdź jak działają liderzy branży!

Podczas najbliższego webinaru o roli materiałów w zrównoważonym budownictwie rozmawiać będą:

  • Michał Kałużyński, CEMEX

Moderator: Magdalena Wojtas, Sustainable Development Manager, PLGBC

Czy nowoczesne nawierzchnie mogą być ekologiczne a jednocześnie estetyczne? Czy dbałość o lokalny ekosystem może łączyć się z trwałością nawierzchni i komfortem użytkowania?

Nawierzchnie wodoprzepuszczalne PERVIA to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla budownictwa miejskiego. Ograniczają niekorzystne dla środowiska naturalnego zjawiska, redukując ilość wód opadowych bezpowrotnie traconych w kanalizacji deszczowej. Zapobiegają powstawaniu kałuż i zastoisk wody na chodnikach, a jednocześnie zwiększają retencję wody w przyrodzie.

Podczas webinarium zaprezentujemy zasady i możliwości projektowania nawierzchni PERVIA oraz korzyści wynikające z prezentowanych rozwiązań.

Rejestracja


Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu).Więcej informacji w na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.