fbpx
  • 25 listopada 2021

PLGBC_BUDYNKI_JAK_LUDZIE: WIRTUALNY PRZEWODNIK

Data
25 stycznia

Godzina
10:00-11:00

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatnie

PLGBC_BUDYNKI_JAK_LUDZIE: WIRTUALNY PRZEWODNIK

PLGBC_BUDYNKI_JAK_LUDZIE: WIRTUALNY PRZEWODNIK 1024 337 PLGBC

W ramach projektu Budynki są jak ludzie. Zdrowe, zielone mieszkania i domy zapraszamy do udziału w cyklu webinariów z ekspertami na temat elementów zrównoważonego mieszkania/domu.


Chcemy zachęcić Cię do wprowadzenia zmian w codziennych nawykach, aktywnościach w Twoim domu. Oszczędzając wodę, sortując odpady, dbając o obecność zieleni w Twoim otoczeniu, oszczędzając energię, wybierając zdrowe i bezpieczne materiały, angażując się w projekty ekologiczne, bliskie środowisku – tworzysz zrównoważony dom i przyczyniasz się do przeciwdziałania zmianom klimatu. Wybieraj i działaj świadomie dla zdrowia i lepszego życia. Mamy nadzieję, że zainspirujesz także innych do działań.


Zaprosimy Cię do Wirtualnego Przewodnika po zrównoważonym domu.

 

Zrównoważony dom/mieszkanie to projektowanie, budowa i użytkowanie w sposób przyjazny środowisku.

To także szereg aktywności, które może podjąć każdy z nas dla zdrowia i lepszego życia, do czego Was gorąco zachęcamy.

Budynki są jak ludzie, oddziałują na nas i my na nie. Korzystajmy z tego mądrze i świadomie.

Wszystko zaczyna się w domu!

 

W gronie ekspertek zobaczymy:

Maria Jasiewicz, PLGBC
Monika Kmera, PLGBC,

Moderować spotkanie będzie Magdalena Wojtas, PLGBC.


Patronat: Ekoblog @ewelina.ulanicka, Fundacja Na Zielonym, Nowl Eco, OSOM Gliwice.


Projekt – Budynki są jak ludzie. Zdrowe, zielone mieszkania i domy – finansowany z dotacji nr K1m/0776 programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Rejestracja:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu).
Zebrane dane osobowe na temat płci i wieku, pogrupowane w postaci statystyk, przekazywane są do operatora programu Aktywni Obywatele, którego grantodawcą są Fundusze EOG, w celu, w celu śledzenia, w jaki sposób aktywność obywatelska wygląda w poszczególnych krajach uczestniczących w projekcie. PLGBC nie przekazuje innych danych zebranych podczas rejestracji na webinar, w oddzieleniu ani w połączeniu z tymi statystykami. Statystyki te przekazywane są bezpośrednio po webinarze, a zebrane przez PLGBC dane na temat płci i wieku są usuwane.