fbpx
  • 30 czerwca 2021

PLGBC_BUDYNKI_JAK_LUDZIE: SEGREGACJA I RECYKLING

Data
3 sierpnia

Godzina
10:00

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatnie

PLGBC_BUDYNKI_JAK_LUDZIE: SEGREGACJA I RECYKLING

PLGBC_BUDYNKI_JAK_LUDZIE: SEGREGACJA I RECYKLING 1024 337 PLGBC

W ramach projektu Budynki są jak ludzie. Zdrowe, zielone mieszkania i domy zapraszamy do udziału w cyklu webinariów z ekspertami
na temat elementów zrównoważonego mieszkania/domu.

Chcemy zachęcić Cię do wprowadzenia zmian w codziennych nawykach, aktywnościach w Twoim domu. Oszczędzając wodę, sortując odpady, dbając o obecność zieleni w Twoim otoczeniu, oszczędzając energię, wybierając zdrowe i bezpieczne materiały, angażując się w projekty ekologiczne, bliskie środowisku – tworzysz zrównoważony dom i przyczyniasz się do przeciwdziałania zmianom klimatu. Wybieraj i działaj świadomie dla zdrowia i lepszego życia. Mamy nadzieję, że zainspirujesz także innych do działań.

POZNAJ ELEMENTY ZRÓWNOWAŻONEGO MIESZKANIA/DOMU:

Szkło, papier, tworzywa sztuczne, bio odpady czy metale to nie śmieci, a wartościowe surowce, które posegregowane mogą być ponownie wykorzystane.
Segregacja odpadów jest ważna z kilku powodów:

  • umożliwia pozyskiwanie surowców wtórnych,
  • pozwala oszczędzać ograniczone zasoby naturalne,
  • pozwala ograniczyć ilość odpadów i ścieków przemysłowych,
  • wpływa na zmniejszenie szkodliwego wpływu na środowisko.

Naszym ekspertem będzie Ewelina Ulanicka, Green Building Specialist, JW+A ; prowadzi blog ekologiczny ewelina.ulanicka, #UkochajZiemię

Spotkanie będzie moderować Magdalena Wojtas, Sustainable Development Manager, PLGBC.

Projekt – Budynki są jak ludzie. Zdrowe, zielone mieszkania i domy – finansowany z dotacji nr K1m/0776 programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Rejestracja:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu).
Zebrane dane osobowe na temat płci i wieku, pogrupowane w postaci statystyk, przekazywane są do operatora programu Aktywni Obywatele, którego grantodawcą są Fundusze EOG, w celu, w celu śledzenia, w jaki sposób aktywność obywatelska wygląda w poszczególnych krajach uczestniczących w projekcie. PLGBC nie przekazuje innych danych zebranych podczas rejestracji na webinar, w oddzieleniu ani w połączeniu z tymi statystykami. Statystyki te przekazywane są bezpośrednio po webinarze, a zebrane przez PLGBC dane na temat płci i wieku są usuwane.