fbpx
  • 7 września 2022

PLGBC_ESG: Zrównoważone praktyki w SIG

Data
12 października

Godzina
12:00

Miejsce
ONLINE

Cena
BEZPŁATNIE

PLGBC_ESG: Zrównoważone praktyki w SIG

PLGBC_ESG: Zrównoważone praktyki w SIG 1024 337 PLGBC

PLGBC rozpoczyna nowy cykl webinarów, pokazujący działania organizacji członkowskich w obszarach ESG (Enviromental, Social, Governance). Podczas kolejnych spotkań, będziemy rozmawiać o konkretnych rozwiązaniach oraz dobrych praktykach.

SIG jako jeden z największych dystrybutorów specjalistycznych materiałów budowlanych w Polsce, jest świadomy swojej roli w transformacji polskiego budownictwa oraz znaczenia, jakie dla tego procesu będą mieć podejmowane przez firmę działania. Ogłoszona właśnie przez Grupę SIG globalna strategia „SIG born green” jest tego potwierdzeniem. Strategia zrównoważonego rozwoju wytycza działania firmy na kolejne lata i wskazuje ochronę klimatu oraz środowiska jako kluczowe obszary. Szczegóły poznacie Państwo podczas webinaru.

Prelegent:
Włodzimierz Jakubas, SIG

Dyskusję moderuje Magdalena Wojtas, PLGBC

Po dyskusji będzie czas na zadanie pytań przez słuchaczy.

Rejestracja:


    Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu). Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.