• 23 listopada 2022

PLGBC_experts: Jak wykorzystać potencjał zrównoważonych magazynów

Data
2 grudnia

Godzina
12:00-13:00

Miejsce
ONLINE

Cena
BEZPŁATNIE

PLGBC_experts: Jak wykorzystać potencjał zrównoważonych magazynów

PLGBC_experts: Jak wykorzystać potencjał zrównoważonych magazynów 1024 337 PLGBC

Magazyn jest istotnym elementem sieci logistycznej. W ostatnich latach w literaturze można zaobserwować znaczny wzrost badań na styku technologii Przemysłu 4.0 i zarządzania magazynem zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Udowodniono, że rozwijanie zrównoważonych i ekologicznych inicjatyw jest pozytywne dla zdrowia naszej planety, sprawia, że firmy są bardziej konkurencyjne i lepiej oceniane na poziomie społecznym, a zatem generuje więcej korzyści ekonomicznych.

Dbałość o ekologię stanowi potwierdzenie dla interesariuszy, że firma ceni sobie zrównoważony rozwój, łącząc te działania z generowaniem wyników finansowych. Dzięki odpowiednim praktykom w zakresie ekologicznego magazynu, korzyści są wręcz podwójne – prowadzą również do oszczędności kosztów.

Podczas webinaru zostanie zaprezentowane opracowanie grupy roboczej PLGBC Zrównoważone magazyny pt. „Jak wykorzystać potencjał zrównoważonych magazynów”.

Przedstawiciele grupy roboczej przybliżą uczestnikom kluczowe założenia i kierunki działań analizowane w opracowaniu.

Dyskusję moderuje Magdalena Wojtas, PLGBC

Po dyskusji będzie czas na zadanie pytań przez słuchaczy.

Rejestracja:


    Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu).Więcej informacji w na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.