fbpx
  • 8 kwietnia 2021

PLGBC_experts: PKO Rotunda podwójnie zielona

Data
27 kwietnia

Godzina
12:00

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatnie

PLGBC_experts: PKO Rotunda podwójnie zielona

PLGBC_experts: PKO Rotunda podwójnie zielona 1024 337 PLGBC

Pod koniec stycznia PKO Rotunda otrzymała końcowy certyfikat BREEAM International 2013 New Construction na wysokim poziomie Excellent. Natomiast w maju 2020 roku zakończyła się certyfikacja LEED v.2009 z wynikiem końcowym na poziomie Gold. W ten sposób Rotunda stała się pierwszym budynkiem usługowym w Polsce spełniającym wymagania określone jednocześnie przez dwa prestiżowe systemy zielonej certyfikacji – LEED i BREEAM – z bardzo wysoką oceną końcową! To niewątpliwie wielki sukces dla PKO Bank Polski.

WSP w Polsce połączyło siły, gdyż było odpowiedzialne zarówno za proces certyfikacji w dwóch systemach, jak również za projekty instalacji sanitarnych. Współpraca wielobranżowa pozwoliła na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniły się do uzyskania wysokiego wyniku zielonej certyfikacji i zapewniły wysoki komfort użytkowania pracownikom oraz klientom. Ponadto, dzięki analizom kosztów cyklu życia budynku oraz cyklu życia proponowanych materiałów, zdecydowano się na wykorzystanie materiałów najbardziej efektywnych energetycznie.

Eksperci:

Ewa Kowalska-Ocneanu
Szef działu zrównoważonego rozwoju w WSP Polska

Monika Chacińska
Starszy konsultant ds. zrównoważonego rozwoju i zastępca szefa działu zrównoważonego rozwoju w WSP Polska

Urszula Tyszka-Ryskalczyk
Projektant instalacji sanitarnych / lider projektu w WSP Polska

Dyskusję moderuje: Magdalena Wojtas
Sustainable Development Manager w Polskim Stowarzyszeniu Budownictwa Ekologicznego

Rejestracja


Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu).Więcej informacji w na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.
[bws_google_captcha]