fbpx
  • 9 kwietnia 2021

PLGBC_experts: Zielona transformacja Knauf Ceiling Solutions

Data
21 kwietnia

Godzina
14:00

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatnie

PLGBC_experts: Zielona transformacja Knauf Ceiling Solutions

PLGBC_experts: Zielona transformacja Knauf Ceiling Solutions 1024 337 PLGBC

Anna Baczkowska, architektka, Menedżerka Techniczna, Knauf Ceiling Solutions

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Z branżą budowlaną związana od ponad 20 lat. Nieustanne poszerza swoją wiedzę, ukończyła m.in.  studia podyplomowe w zakresie konserwacji zabytków, zarządzania MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także kursy menedżerskie i szkolenia trenerskie. Swoją karierę rozpoczynała jako projektantka wnętrz.

Od kilkunastu lat wspiera w kwestiach projektowych, akustycznych i technicznych zespół doradców, a także deweloperów, architektów i firmy budowlane realizujące największe inwestycje użytku publicznego. Jest ekspertką w tematyce nowoczesnych rozwiązań w budownictwie i projektowaniu, w tym m.in. w obszarze kształtowania właściwego środowiska akustycznego, projektowania w technologii BIM oraz certyfikacji ekologicznej czy standardów WELL w budynkach.

Ekspertka opowie o tym, jak wyglądała zielona transformacja Knauf Ceiling Solutions jako członka Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Idea wprowadzania zasad zrównoważonego budowania, przyjaznych dla ludzi budynków, odpowiedzialnego wytwarzania i eksploatowania materiałów wykończeniowych była spółce bliska od zawsze. Dlatego organizacja prowadząca działania zmierzające do wcielania w życie zasad green building stała się dla firmy naturalnym partnerem do wspólnych działań.

Spotkanie będzie moderować Magdalena Wojtas, PLGBC.

Materiały: