• 14 listopada 2022

PLGBC_innovation: Deklaracje EPD jako narzędzie osiągnięcia zielonych certyfikatów – rola i znaczenie oświetlenia

Data
28 listopada

Godzina
10:00-11:00

Miejsce
ONLINE

Cena
BEZPŁATNIE

PLGBC_innovation: Deklaracje EPD jako narzędzie osiągnięcia zielonych certyfikatów – rola i znaczenie oświetlenia

PLGBC_innovation: Deklaracje EPD jako narzędzie osiągnięcia zielonych certyfikatów – rola i znaczenie oświetlenia 1024 337 PLGBC

Poprawa efektywności energetycznej już istniejących budynków ma zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 roku. Drugim ważnym elementem jest budowa nowych nieruchomości. Efektywność węglowa w znacznej mierze zależy od decyzji podejmowanych na etapie projektowania budynku. Ważnym jest, aby wszystkie decyzje zapadające na etapie czy to projektu nowej inwestycji czy modernizacji aktualnej były podejmowane świadomie, w zgodzie z celami zrównoważonego rozwoju.

Zapraszamy na webinar grupy Zumtobel, podczas którego Maciej Lewandowski opowie o deklaracjach środowiskowych produktu (EPD) jako narzędziu osiągnięcia zielonych certyfikatów. EPD zostaną omówione na podstawie deklaracji wystawianych przez grupę Zumtobel.

Prelegent:
Maciej Lewandowski, Zumtobel

Dyskusję moderuje Magdalena Wojtas, PLGBC

Po dyskusji będzie czas na zadanie pytań przez słuchaczy.

Rejestracja:


    Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu). Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.