• 6 września 2023

PLGBC_MEETUP Debata Wellbeing w pracy

Data
28 września

Godzina
14:00

Miejsce
ONLINE

Cena
BEZPŁATNIE

PLGBC_MEETUP Debata Wellbeing w pracy

PLGBC_MEETUP Debata Wellbeing w pracy 1024 337 PLGBC

Zapraszamy na debatę organizowaną przez PLGBC we współpracy z Workplace – firmą badawczą i projektową, którą tworzy zespół doświadczonych projektantów, strategów środowiska pracy, wizjonerów i specjalistów z dziedziny projektowania inkluzywnego, zrównoważonego, skoncentrowanego na człowieku i planecie.

Zastanawiasz się, dlaczego dobrostan pełni dzisiaj tak dużą rolę i jest coraz szerzej badany? Czy wiesz jakie skutki dla Ciebie i organizacji ma niezadbanie o tę kwestię ? Czy wiesz, że dobrostan psychiczny pracowników ma bezpośredni wpływ na wyniki finansowe organizacji?
Według badań, firmy, które dbają o zdrowie psychiczne swoich pracowników osiągają nawet o 30% wyższą produktywność i o 20% niższy poziom absencji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy Cię na wydarzenie organizowane przez PLGBC i Workplace. Podczas wydarzenia będziesz miał(a) okazję posłuchać ekspertów z dziedziny psychologii pracy, architektury biurowej i zarządzania zasobami ludzkimi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami dotyczącymi dobrostanu psychicznego w pracy, a także przedstawią możliwe zagrożenia związane z brakiem dbałości o dobrostan pracowników.

W debacie udział wezmą:

Anna Formela, SIG
Barbara Majerska, Workplace
Bartosz Marcol, Globalworth
Ewa Wojtyna, Uniwersytet Śląski

Dyskusję moderuje Magdalena Wojtas, PLGBC

Rejestracja:

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu). Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

    Skip to content