• 30 marca 2022

PLGBC_MIXER: Zaprojektuj niewidzialne – from look & feel to WELL 2022

Data
17 maja

Godzina
15:00

Miejsce
Wrocław

Cena
bezpłatnie po potwierdzeniu uczestnictwa

PLGBC_MIXER: Zaprojektuj niewidzialne – from look & feel to WELL 2022

PLGBC_MIXER: Zaprojektuj niewidzialne – from look & feel to WELL 2022 1024 386 PLGBC

Projektujesz przestrzenie komercyjne lub biurowe?
Zależy Ci na tym, aby zaprojektowana przez Ciebie przestrzeń wzmacniała dobre samopoczucie i zdrowie psychiczne ludzi, a jednocześnie była przyjazna środowisku?
Jeśli tak, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

Spędźmy wspólnie popołudnie i porozmawiajmy o projektowaniu zrównoważonej i przyjaznej przestrzeni. Eksperci branżowi podzielą się wiedzą z zakresu praktycznego wymiaru biophilic design, czyli projektowania tego, co niewidzialne, a co wpływa na jakość pracy, samopoczucie i pozytywne odczuwanie przestrzeni.

AGENDA:

15.00 – 15.20 Rejestracja uczestników
15.20 – 15.30 Powitanie. Idea stojąca za cyklem spotkań „Zaprojektuj niewidzialne”
Magdalena Wojtas, PLGBC

15.30 – 16.50 Prezentacje:
» Rozproszone środowisko pracy a współpraca hybrydowa
Karolina Dudek, Prezeska, Polski Instytut Środowiska Pracy
» Rewolucja w biurach, teraz
Przemysław Skorupa, Head of Sales CEE, Helvar
» WELL DESIGN czyli nowy wymiar Zielonego Ładu w projektowaniu przestrzeni
Beata Dziedzic, Co-Founder & CTO, 4Nature System
»
Jak ‘zobaczyć’ akustykę biura na rzutach dwg?
Magda Szubert, Concept Development Manager, Ecophon Saint-Gobain

Po prezentacjach zainteresowanych zapraszamy na degustację wina. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formularzu rejestracyjnym.

17.00 – 18.30 „Wakacyjna podróż winiarska – z Polski do Słowenii” | Bartosz Wilczyński, promotor kulinarny, sędzia w międzynarodowych konkursach winiarskich i serowarskich.
Degustacja komentowana 6 win (Czechy, Austria, Słowenia) wraz z opowieścią prowadzącego + testing 3 polskich serów farmerskich.

Wydarzenie jest bezpłatne. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz kameralny charakter wydarzenia, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość weryfikacji zgłoszeń.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

PRELEGENCI:

dr Karolina Dudek

Od dekady zajmuje się naukowo przestrzeniami pracy, od trzech lat także doradza klientom biznesowym, jak tworzyć lepsze biura. Pracuje w BNP Paribas Real Estate. Karolina uzyskała stopień doktora nauk społecznych w zakresie socjologii w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładała na UW i w Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie obecnie jest adiunktem. Jest autorką kilkudziesięciu artykułów, książki „Sieci wiedzy” o karierach menedżerskich i roli wiedzy w organizacjach oraz współautorką „Pustyni kulturalnej” o współpracy międzyorganizacyjnej i tworzeniu kultury.

Beata Dziedzic

Beata Dziedzic – architektka krajobrazu i projektantka. Od ponad 10 lat z sukcesami propaguje trend biophilic design. Swoimi projektami wspiera kulturę organizacji firm wprowadzając do biur zielone rozwiązania, które wpływają na samopoczucie, zdrowie i jakość pracujących tam ludzi. Współzałożycielka i CTO startup’u 4Nature System, w którym zarządza rozwojem produktu i usługi w zespole R&D. W roku 2018 za oferowane produkty została uhonorowana nagrodą Dobry Wzór 2018 za połączenie designu, natury i zaawansowanej technologii. Od 2018 roku aktywnie działa w strukturach PLGBC, promując rozwiązania w zakresie zielonego budownictwa m.in. w grupie roboczej “Zdrowe Zielone Biura”. Angażuje się w projekty, które wpływają na szczęście, zdrowie i pozytywne środowisko pracy. Zrealizowała kilkadziesiąt projektów związanych z roślinnością w miejscu pracy, sukcesywnie rozszerzając zasięg działania na terenie UE.

Przemysław Skorupa

Absolwent Automatyki i Robotyki Politechniki Gdańskiej. Członek Polskiego Komitetu Oświetleniowego oraz PLGBC. Od blisko 17 lat związany zawodowo z branżą oświetleniową. Obecnie jest odpowiedzialny za rozwój oraz sprzedaż systemów sterowania oświetleniem firmy Helvar na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie współpracuje z siatką 11 partnerów regionalnych. Ekspert systemów sterowania oświetleniem opartych na protokole DALI, DALI-2. Autor artykułów, licznych szkoleń oraz gościnnych wykładów na Politechnice Gdańskiej związanych z tą tematyką.

Magda Szubert

Magda Szubert jako Concept Development Manager w Ecophon Saint-Gobain zajmuje się wpływem akustyki i innych cech fizycznych biura na efektywność i samopoczucie pracowników. Od 7 lat wspiera procesy tworzenia i wdrażania elastycznych środowisk pracy. Z ramienia Ecophon Saint-Gobain jest prelegentem i uczestnikiem krajowych i międzynarodowych konferencji dotyczących strategii środowisk pracy i akustyki wnętrz.

Skip to content