fbpx
  • 13 kwietnia 2021

PLGBC_Q&A: Certyfikacja BREEAM

Data
14 maja

Godzina
10:00-11:15

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatnie

PLGBC_Q&A: Certyfikacja BREEAM

PLGBC_Q&A: Certyfikacja BREEAM 1024 337 PLGBC

PLGBC_Q&A to cykl spotkań z ekspertami z firm członkowskich Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.
Na najbliższym spotkaniu będziemy rozmawiać o certyfikacji BREEAM z Marcinem Gawrońskim, Dyrektorem Działu Budownictwa Ekologicznego w Sweco Polska. Marcin był odpowiedzialny m.in. za certyfikację pierwszych projektów w Polsce, które otrzymały ocenę Excellent, zarówno wśród budynków nowych, jak i istniejących.

System certyfikacji wielokryterialnej budynków BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) został wprowadzony w 1990 r. w Wielkiej Brytanii przez BRE Global. Jest obecny w 77 krajach. W Polsce jest najczęściej używanym systemem. W procesie certyfikacji niezbędne jest zatrudnienie asesora BREEAM – ich listę można znaleźć na stronach GreenBook Live operatora systemu, BRE Global, który przyznaje certyfikaty.

Rejestracja


Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu).Więcej informacji w na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.
[bws_google_captcha]