• 19 maja 2023

PLGBC_roundtable DECARBONIZATION BOOSTER

Data
20 czerwca

Godzina
13:00-16:00

Miejsce
Warszawa, biurowiec Spark

Cena
BEZPŁATNIE

PLGBC_roundtable DECARBONIZATION BOOSTER

PLGBC_roundtable DECARBONIZATION BOOSTER 1024 405 PLGBC

PLGBC Decarbonization Roundtable to wydarzenie networkingowe, które skupia liderów biznesu, ekspertów i decydentów z branży budowlanej. Podczas spotkania omówimy wyzwania związane z redukcją emisji dwutlenku węgla i przyspieszeniem transformacji na drodze do zrównoważonej przyszłości. Wymienimy się doświadczeniami i pomysłami na skuteczne zmniejszanie wpływu działalności na środowisko naturalne przy jednoczesnym osiąganiu zrównoważonego wzrostu ekonomicznego.
PLGBC Decarbonization Roundtable to wydarzenie, które zachęca do aktywnego udziału w debacie na temat przyszłości rynku nieruchomości i wpływu budynków – to świetna okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych i do znalezienia dobrych rozwiązań dla strategii mitygacji zmiany klimatu i adaptacji budynków do tych zmian.

Prowadzenie:
Magdalena Wojtas, PLGBC
Elżbieta Rotblum, Skanska Property Poland 

W ramach wydarzenia przewidziany jest panel dyskusyjny z udziałem ekspertów

Rejestracja:

    Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji wydarzenia, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników wydarzenia. Każda osoba zarejestrowana posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

    Skip to content