• 20 lutego 2023

Targi Budowlane LUBDOM 2023

Data
25 marca-26 marca

Godzina
10:00-17:00

Miejsce
Lublin

Cena
bezpłatnie

Targi Budowlane LUBDOM 2023

Targi Budowlane LUBDOM 2023 457 110 PLGBC

Materiał partnera

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Chcesz dowiedzieć się jak wdrożyć energooszczędność w Twoim domu? Szukasz inspiracji?

Targi Budowlane LUBDOM to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce, które od wielu lat gromadzi w jednym miejscu zarówno renomowanych producentów materiałów budowlanych, doświadczonych wykonawców, jak i ekspertów z branży budowlanej oraz umożliwia uczestnictwo w interesujących wykładach i debatach otwartych, skierowanych do przedstawicieli branży budowlanej, inwestorów oraz indywidualnych zwiedzających. Trzon zakresu tematycznego Targów LUBDOM  stanowi niezmiennie budownictwo. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC obejmuje Patronat nad wydarzeniem.

Na tegorocznej edycji Targów LUBDOM asortyment zaprezentują między innymi firmy działające w sektorze stolarki drzwiowej i okiennej, dostawcy nieszablonowych rozwiązań technologicznych w duchu eco friendly oraz przedstawicie branży architektonicznej.

Z uwagi na trendy rynkowe i aktualną sytuację branży budowlanej na Targach LUBDOM zaprezentowane będą nowoczesne rozwiązania związane
z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa czy odnawialnymi źródłami energii.

Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury

W ramach wiosennej edycji Targów Budowlanych LUBDOM 2023  odbędzie się także 4. edycja Lubelskiego Naukowego Kongresu Designu i Architektury. Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury to unikatowa inicjatywa współtworzona przez wiele podmiotów: instytucji branżowych, firm komercyjnych, projektantów, architektów czy trenerów. Łączy je jeden cel: stworzenie wydarzenia, które w jednym miejscu skupi wszystkich, którzy są związani z designem, wzornictwem, projektowaniem czy architekturą.

Podczas kongresu nie zabraknie pasjonujących rozmów o designie, architekturze, projektach i trendach, które czekają na nas w 2023 i 2024 roku. Kongres jest integralną częścią Targów Budowlanych LUBDOM. Tematem tegorocznej edycji wydarzenia jest „Ekologia w otoczeniu człowieka i przemyśle”.

Tematyka Kongresu obejmuje następujące zagadnienia:

  • Ekologia i szacunek dla środowiska naturalnego, a biznes.
  • Europejski Zielony Ład – reakcja UE na zmianę klimatu i degradacji środowiska.
  • Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ – Inicjatywy oraz przedsięwzięcia wspierające ich realizację.
  • Zanieczyszczenia i ochrona wody.
  • Czy architektura ekologiczna inspiruje młodych projektantów?
  • Energia z natury.
  • Nowy Bio Design – Wykorzystanie możliwości biomateriałów.
  • Planeta Ziemia, w jakim miejscu będziemy w 2060 roku?

Przyjdź na 42. edycję Targów LUBDOM 25-26 marca 2023 i poLUB swój DOM! Szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz lista wystawców zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Targi Lublin S.A., hala C
Lublin, ul. Dworcowa 11
Sobota, 25 marca 2023 (10:00 – 17:00) – wstęp wolny
Niedziela, 26 marca 2023 (10:00 – 17:00) – wstęp wolny

Skip to content