fbpx
  • 16 lutego 2021

Webinar: Discovering Brighter Spaces

Data
3 marca

Godzina
09:30-11:00

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatnie

Webinar: Discovering Brighter Spaces

Webinar: Discovering Brighter Spaces 1024 337 PLGBC

W tym roku Helvar obchodzi 100-lecie. Z tej okazji zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym wirtualnym wydarzeniu.
W ramach tego spotkania wystąpią fantastyczni goście, którzy opowiedzą o przyszłości inteligentnych miast i budynków, a także o naszej przyszłej pracy i dobrym samopoczuciu!

Wydarzenie uświetnią prelegenci:

Dr. Ayesha Khanna jest współzałożycielką i dyrektor generalną ADDO AI, firmy i inkubatora zajmującego się rozwiązaniami sztucznej inteligencji. Doradzała rządom oraz korporacjom w zakresie sztucznej inteligencji, inteligentnych miast oraz fintech.

Alan Jackson jest prawdziwym ekspertem w temacie inteligentnego oświetlenia i ewolucji inteligentnych budynków. Pracując w firmie Helvar przez 29 lat, został wiodącym ewangelistą Helvar oraz głównym prelegentem marki. W 2020 roku poprowadził ponad 87 prezentacji branżowych.

James Hewitt jest naukowcem. Zajmuje się zagadnieniem “human performance”. Wielokrotnie nagradzany mówca poświęcił swoją karierę umożliwianiu ludziom osiągania najlepszych wyników przy użyciu nowatorskich danych, spostrzeżeń i narzędzi opracowanych podczas pracy z najlepiej prosperującymi firmami na świecie.

Udział jest bezpłatny, wymagana rejestracja.